Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 21:22
Reklama

Uwaga kierowcy! Trasa Strzelce Opolskie - Rożniątów będzie zamknięta. Jak długo?

Prace na drodze wojewódzkiej 409 między Rożniątowem a Strzelcami Opolskimi wkraczają w kolejny etap. We wtorek, 28 czerwca, drogowcy całkowicie zamkną wspomniany odcinek. Wyznaczono oficjalny objazd.
Uwaga kierowcy! Trasa Strzelce Opolskie - Rożniątów będzie zamknięta. Jak długo?
Na razie między Rożniątowem a Strzelcami Opolskimi ruch sterowany jest wahadłowo. Od wtorku, 28 czerwca, odcinek zostanie zamknięty
Autor: ZDW Opole

Trasa Strzelce Opolskie - Rożniątów będzie zamknięta

Na początku czerwca informowaliśmy o tym, że na drodze wojewódzkiej nr 409 na trasie Strzelce Opolskie - Rożniątów wprowadzono ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Teraz prace wkraczają w kolejny etap i we wtorek, 28 czerwca, drogowcy zamkną drogę. Dokładnie chodzi o odcinek w terenie niezabudowanym - od ogródków działkowych do początku Rożniątowa. 

- Rano odbieramy oznakowania, więc możliwe, że zamknięcie będzie chwilę potem lub następnego dnia - informuje Arkadiusz Branicki, rzecznik Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu. 

Utrudnienia potrwają do końca sierpnia. Wyznaczono również oficjalny objazd. Prowadzi przez Gogolin, potem drogą wojewódzką nr 423 przez Chorulę, Przywory i Opole, następnie na drogę krajową nr 94 przez Walidrogi, Nakło, Izbicko i Suchą. Jego dokładny przebieg można zobaczyć na mapce pod tekstem. 

Przypomnijmy, że droga Strzelce Opolskie - Roźniątów przejdzie gruntowną przebudowę. Całość kosztuje ok. 5,8 mln zł. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 

 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Obywatel 23.06.2022 10:34
Proszę o informacje, jaka drogą będzie można dojechać do cmentarza komunalnego ?

Johny 23.06.2022 08:12
A co z dojazdem do cmentarza? Ludzie przestaną umierać

Pony 22.06.2022 22:54
Polsko robota !!!parę metrów robia kilka lat ,wstyd,jeszcze etapami ,alternatywy 6 !!!

Hrabia 22.06.2022 20:06
Masakra , znów będzie trudno wyjechać ze Strzelec…i do roboty ….

ReklamaSkład Opału
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak 1197
ReklamaRe-gat
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 13°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1031 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
ReklamaHelios
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: pewnie nie ostatni,zapewne za niedługi czas będą rozkopywać żeby położyć jakieś kable.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 15:14Źródło komentarza: Dziury na tej ulicy w Zawadzkiem są gigantyczne. Wiemy, kiedy to się zmieniAutor komentarza: ZiśkaTreść komentarza: Sytuacja była znana już w kwietniu. Zapobiegliwi gospodarze sobie poradzili. Teraz to trochę za późno na szukanie wegla. Zarząd olał temat, a teraz zwala na sytuację... Pani Prezes jak zwykle popisała się kompetencją... za co się nie biorą to sp****olą. Ale tak... podwyższać opłaty szybko potrafią😂Data dodania komentarza: 06.10.2022, 14:23Źródło komentarza: Zaw-Kom w Zawadzkiem ma węgiel tylko do października. Jak spółka sobie poradzi?Autor komentarza: zawadczaninTreść komentarza: Co za pytanie jak sobie poradzi. Podniesie opłaty i kupi droższy węgiel. Tak ja zawsze robi, podnosi opłaty do maksimum ustawowego.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 13:34Źródło komentarza: Zaw-Kom w Zawadzkiem ma węgiel tylko do października. Jak spółka sobie poradzi?Autor komentarza: XyzTreść komentarza: I bardzo dobrze.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Pirat drogowy na strzeleckim odcinku A4. Kierowca ukarany 24 punktami karnymiAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Cieszmy się że (jeszcze) coś naprawiają.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 08:28Źródło komentarza: Starostwo w Strzelcach Opolskich remontuje drogi, a kierowcy jeżdżą po dziurachAutor komentarza: Mieszkaniec ZawadzkiegoTreść komentarza: Bede swinia i napisze, dobrze ze kierowca skakanka go nie wpuscil. Moze kierowca peugota cos przemysliData dodania komentarza: 05.10.2022, 23:49Źródło komentarza: Zawadzkie. Jechał na "czołówkę" z policjantem. Omal nie doszło do tragedii
Reklamaautopromocja
ReklamaActum październik
ReklamaOpolskie Covid
Reklama