Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 22:13
Reklama

Nadaj ogłoszenie drobne

Jak nadać ogłoszenie?

 

Osobiście
W redakcji Strzelca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 – Strzelce Opolskie, ul. Rynek 11.
Ogłoszenie ukaże się w najbliższy wtorek, jeśli przyniesiesz je do poniedziałku do godziny 10:00. Koszt ogłoszenia 8 zł za każde 10 słów.

SMS-em
Na początku SMS-a należy wpisać:  SO. a następnie treść, np.  SO.Sprzedam VW Jetta. Treść wiadomości nie może przekraczać 160 znaków i zawierać polskich liter.
SMS z treścią ogłoszenia należy wysłać pod numer: 79567 
Ogłoszenie ukaże się w najbliższy wtorek, jeśli wyślesz je do niedzieli, do godziny 16:00.  Cena jednego SMS-a to 11,07 zł (w tym 23% VAT).

e-mailem
Treść ogłoszenia należy wysłać na adres: [email protected]  Warunkiem zamieszczenia ogłoszenia jest załączenie do treści wiadomości dowodu wpłaty na konto nr 32 1090 2239 0000 0005 7603 2888  Wydawnictwo Silesiana ul. Rynek 11. Ogłoszenie ukaże się w najbliższy wtorek, jeśli wyślesz je do niedzieli do godziny 16:00. Koszt ogłoszenia to 8 zł za każde 10 słów.

Nadanie ogłoszenia jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu na www.strzelec.info

 

Regulamin zamieszczania ogłoszeń drobnych w tygodniku „Strzelec Opolski”

 

ZASADY OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin określa zasady publikacji ogłoszeń drobnych w tygodniku „Strzelec Opolski”, którego właścicielem oraz administratorem jest Wydawnictwo Silesiana Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich, ul. Rynek 11.

2. Publikacja ogłoszenia przez Ogłoszeniodawcę możliwa jest poprzez osobiste zgłoszenie chęci zamieszczenia ogłoszenia, poprzez przesłanie treści ogłoszenia w wiadomości e-mail lub poprzez wysłanie SMS-a premium na numer 79567 (koszt 11,07 zł z VAT)

3. Ogłoszeniodawca ma możliwość zamieszczenia ogłoszeń w następujących kategoriach: różne, nieruchomości, motoryzacja, usługi, oddam za darmo, towarzyskie, rolnicze

4. Opłaty za nadanie ogłoszenia wynikają z cennika:

- osobiste nadanie ogłoszenia: 8 zł brutto za każde rozpoczęte 10 słów
- wiadomość e-mail: 8 zł brutto za każde rozpoczęte 10 słów
- SMS: 11,07 zł brutto za ogłoszenie do 160 znaków

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ

1. Tygodnik nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych ogłoszeń.

2. Treść ogłoszeń powinna być zgodna z normami prawno – etycznymi obowiązującymi w Polsce. Tygodnik zastrzega sobie prawo do odmowy opublikowania ogłoszenia bez podania przyczyny.

3. Zabrania się umieszczania ogłoszeń naruszających prawa osób trzecich oraz uznanych za społecznie niewłaściwe lub naruszających dobre obyczaje.

4. Wydawnictwo może odmówić zamieszczenia ogłoszenia, którego profil jest niezgodny z profilem gazety, który mógłby zaszkodzić wizerunkowi gazety oraz ogłoszeń wskazanych w punktach poprzednich.

5. Wydawnictwo nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych innym osobom lub instytucjom. Może być jednak zobowiązany do wydania informacji o użytkowniku, w tym szczególnie danych osobowych i adresie na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

6. Rozliczenia pieniężne ogłoszeń wysłanych za pomocą SMS-a Premium pod numer 79567 prowadzone są przez operatora Bildpresse Sp. zo.o. Sp.k., ul. Żwirki 17, 90-539 Łódź

 

REKLAMACJE

1. W przypadku zamieszczenia przez tygodnik ogłoszenia niezgodnego ze zgłoszeniem przez Użytkownika ma on prawo reklamowania usługi w ciągu 14 dni od pojawienia się ogłoszenia w wydaniu. 

2. Wydawnictwo zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji natychmiast po jej otrzymaniu. 

3. W razie uwzględnienia reklamacji, użytkownik jest uprawniony do ponownego opublikowania w gazecie oraz na stronie internetowej ogłoszenia w prawidłowej formie i wersji – w nowo ustalonym terminie. 

4. W celu zgłoszenia reklamacji prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 pod numer telefonu 77 463 04 40 lub na adres mailowy: [email protected]

Znajdź nas!
Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

ReklamaHeimat
Reklama