Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 21:15
Reklama promienniki

Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?

W połowie przyszłego tygodnia miały zakończyć się prace związane z przebudową drogi wojewódzkiej 409 na trasie Strzelce Opolskie - Rożniątów. Okazuje się jednak, że tak się nie stanie i trasa zostanie otwarta później. Co jest tego powodem?
Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?
Ponownie przesunięto termin zakończenia prac na DW 409

Remont DW 409 Strzelce Opolskie - Rożniątów 

Remont drogi wojewódzkiej 409 na trasie Strzelce Opolskie - Rożniątów trwa już od kilku miesięcy. Zgodnie z pierwotnym założeniem prace związane z gruntowną przebudową odcinka o długości 1,2 km miały zakończyć się pod koniec sierpnia. Wykonawca napotkał jednak problemy z sieciami technicznymi, dlatego termin ten przesunięto najpierw na 26, a później na 28 września. Niestety wiadomo już, że i ta data nie zostanie dotrzymana. 

Jak przekazała nam Teresa Kubalańca z biura prasowego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu, w poniedziałek, 3 października, nastąpi zakończenie prac i wtedy zarządcza przywróci ruch na tej trasie. Rzeczniczka zapewniła, że jest to już termin ostateczny. Opóźnienie wynika ze złej pogody - ze względu na opady deszczu, pracownicy nie mogli malować znaków poziomych na nawierzchni. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Smok 25.09.2022 11:44
Dlaczego? Bo zamiast wysłania na remont ekip do roboty na trzy zmiany, w sobotę przy słonecznej pogodzie droga świeci pustką. Takie organizowanie robót powinno być karalne. W niedzielę pewnie też nie wolno, a w poniedziałek się zastanowią, co zrobić we wtorek. Zarząd Dróg kierowców ma w dooopie. Ciekawe, pani Teresa by powiedziała, gdyby wpuściła do mieszkania hydraulików do wymiany kokotka, a ci po rozkręceniu rur poszli do domu i zapewnili, że wrócą za 3 tygodnie i będzie to już termin ostateczny. Kuźwa, zła pogoda - w sobotę świeciło słońce, można było linie wymalować dwa razy i jeszcze trzy razy poprawić, debili sobie z ludzi robicie, darmozjady urzędnicze.

Strzelczanin 24.09.2022 21:41
do 8888 ... po ip zaraz dojdziemy JAKI Z CIEBIE .. GIEROJ .. jeszcze .. chwilkę ...

8888 24.09.2022 16:36
(do Strzelczanin) Pieprzony (a moze solony i panierowany) oszust i JASNOWIDZ.

Max 24.09.2022 07:32
A wybory się oddalają do wiosny 2024 :(

Strzelczanin 23.09.2022 18:38
STRZELCZANIE OSZUKANI PRZY WSPÓŁUDZIALE RATUSZOWYCH URZĘDNIKÓW tak kończy się niekompetencja kiedy byle znajomy królika zatrudniony w jakimkolwiek urzędzie ZA NIC NIE ODPOWIADA [ no może naganą z wpisem do akt] . Tak się kończy kiedy ludzie z ulicy biora się z zarządzanie pieniędzmi - NIE SWOIMI PIENIĘDZMI . Jestem ciekaw ile razy goc , kampa czy feliniakowa czy piontek dali się wykiwać przez naciągaczy którzy próbowali oszukac ich w podobny sposów jak oszukali gminę z pieniędzy podatników . Pisze od lat o BANDZIE NIEUDACZNIKÓW która doprowadziła kwitnące miasto do UPADKU. P.S. NADAL ŻĄDAMY UJAWNIENIA DLACZEGO CENTRALNE BIURO ANTYKORUPCYJNE BĘDZIE TRZEPAŁO STRZELECKI RATUSZ i co najistotniejsze O JAKĄ KWOTĘ CHODZI . A przy okazji może CBA przyjrzy się jak to jest możliwe aby remont mikroskopijnego placyka żeromskiego kosztował ok 2 000 000 EURO ?

Strzelczanin 23.09.2022 18:33
do 888 z wierszówki twojego posta wynika że analfabeta jesteś JAK NAJBARDZIEJ , pijawką BYĆ MOŻE , natomiast czy jesteś HITLEROWCEM to nie wiem ponieważ nigdy o nikim tak nie napisałem PIEPRZONY OSZUŚCIE ..

Strzelczanin 23.09.2022 18:29
do mieszkaniec .. TO TAK NIE DZIAŁA ... koleżko

888 23.09.2022 15:42
(do Strzelczanin) Czytam duzo komentarz ale twoje sa wyjatkowo bulwersujace i obrazliwe (i to na wszystkie tematy). Ty tego wszystkiego nerwowo nie wytrzymiesz. Na twoim miejscu poszukal bym pomocy u psychologa (albo psychiatry). I jeszcze jedno: na ten komentarz nie musisz odpowiadac. Twoja odpowiedz znam. Same obelgi, bluznierstwa, jestem hitlerowcem, analfabeta i pijawka.

mieszkaniec 23.09.2022 15:34
Potem przepiszą wszystko na żony i będzie ok

Strzelczanin 22.09.2022 22:51
do 77777 .. tak chyba ..a myslę że na pewno .. KTOŚ WZIĄŁ ...burmistrzu goc .. WCIĄŻ CZEKAMY NA ODPOWIEDŹ ...KTOŚ OSZUKAŁ NAIWNIAKÓW Z RATUSZA . 1. Znowu błysnęły niekompetentne pijawki ssące z budżetowego cycka i zapłaciły PRZED WYKONANIEM ZADANIA. 2. Na kolejnych prezentowanych zdjęcxiach zamieszczanych w SO urzędnicze pijawki prezentuja i zachęcają do otwierania biznesów pod .. kuratelą TAKICH OTO NAUCZYCIELI - NIEUDACZNIKÓW 3. Dwójka gwizdków UTRUDNIAŁA PROWADZENIE CZYNNOŚCI ŚLEDCZYM Z ... UWAGA .. CE-BE-A ... mamo ja wariat kup mi komisariat .. ETO POLSZA ETO STRZELCE OPOLSKIE 4. Społeczeństwo strzeleckie ŻĄDA UJAWNIENIE KWOTY na którą okiwano strzeleckie pijawki i która będą zmuszeni spłacić strzeleccy podatnicy 5. Ciekawi nas czy jakiejś naiwnej-durnowatej pijawce ssącej z budżetowego cycka ... włos z głowy spadnie. 6. A może .. SPRAWA MA ... DRUGIE DNO które CBA spenetruje [ oczywiście jak Pani Sprzątaczka z ratusza nie zablokuje służbom CBA ..czynności wyjaśniających] 7. Po raz kolejny głośno krzyczę CZY LECI Z NAMI PILOT ?

77777 22.09.2022 21:55
Ewidentnie ktoś wziął w łape