Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 20:11
Reklama

Spacerowali po Szymiszowie i rozwiązywali zagadki. Do wyboru były dwie trasy

Kilka dni temu odbył się spacer drogami Szymiszowa połączony z podchodami. Na starcie stawiło się 90 poszukiwaczy, którzy otrzymali mapy i słodki zestaw startowy. Na końcu na wszystkich czekały kiełbaski z grilla i zabawy z animatorami.
Spacerowali po Szymiszowie i rozwiązywali zagadki. Do wyboru były dwie trasy
Mieszkańcy po raz drugi zorganizowali wspólny spacer
Autor: archiwum sołectwa

Sobotni spacer po Szymiszowie 

Drugi spacer drogami Szymiszowa, czyli podchody, zorganizowano w sobotę, 17 września. Tematem zabawy były kolorowe zagadki. - Na starcie stawiło się 90 poszukiwaczy: piesi, piesi z wózkami, biegówkami, a nawet rowerzysta. Poszukiwacze po otrzymaniu mapy i słodkiego zestawu startowego wyruszyli w dwa kierunki Szymiszowa - mówi Patrycja Murlowska z rady sołeckiej Szymiszowa - Osiedla. 

Do wyboru były dwa dystanse - trasa maxi na wschód i trasa mini na zachód. Następnie wszyscy spotkali się na mecie.

- Tam czekał słodki poczęstunek, rozgrzewająca kawa i herbata, kiełbaski z grilla. Nie zabrakło również świetnej zabawy z animatorką - dodaje Patrycja Murlowska.

Spotkanie było również okazją, żeby zakupić ciasteczka upieczone według wskazówek otrzymanych podczas realizacji projektu "Porozmawiajmy o sobie przy stole".

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak 1197
zachmurzenie małe

Temperatura: 11°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklamakolagen
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: wszystkiego dobrego i zdrowiaData dodania komentarza: 26.09.2022, 15:10Źródło komentarza: Józef Izydorczyk, cukiernik ze Strzelec Opolskich, obchodzi 95. urodzinyAutor komentarza: KikaTreść komentarza: Tylko po co te strzelanie na koniec .Data dodania komentarza: 25.09.2022, 20:56Źródło komentarza: Powiatowe Święto Chleba 2022. Strzelczanie bawią się wspólnie w parkuAutor komentarza: SmokTreść komentarza: Dlaczego? Bo zamiast wysłania na remont ekip do roboty na trzy zmiany, w sobotę przy słonecznej pogodzie droga świeci pustką. Takie organizowanie robót powinno być karalne. W niedzielę pewnie też nie wolno, a w poniedziałek się zastanowią, co zrobić we wtorek. Zarząd Dróg kierowców ma w dooopie. Ciekawe, pani Teresa by powiedziała, gdyby wpuściła do mieszkania hydraulików do wymiany kokotka, a ci po rozkręceniu rur poszli do domu i zapewnili, że wrócą za 3 tygodnie i będzie to już termin ostateczny. Kuźwa, zła pogoda - w sobotę świeciło słońce, można było linie wymalować dwa razy i jeszcze trzy razy poprawić, debili sobie z ludzi robicie, darmozjady urzędnicze.Data dodania komentarza: 25.09.2022, 11:44Źródło komentarza: Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?Autor komentarza: Anty boomerzyTreść komentarza: XDD ty się pisać naucz odklejkoData dodania komentarza: 25.09.2022, 09:42Źródło komentarza: Powiatowe Święto Chleba 2022. Główną gwiazdą Cleo. Kiedy będziemy się bawić?Autor komentarza: Oberschlesier.Treść komentarza: " REPARACIE" z tymi problemami prosze zapytac Rosian.Moze wyplaca odszkodowanie "BIEDNEJ POLSCE" a moze lepiei Pisowi. Sto lat sa znowu na mapie Europy(setki lat znikneli z tej mapy).Musza uwazac bo z jednej strony Federacja Rosyjska a po drugiej stronie Republika Federalna Niemiec.Ze znowu znikna z karty Europy.Ile tych pieniedzy jeszcze chca?????Data dodania komentarza: 25.09.2022, 07:45Źródło komentarza: Reparacje wojenne od Niemiec, czyli polityczna gra o wyborców. Z obu stronAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: do 8888 ... po ip zaraz dojdziemy JAKI Z CIEBIE .. GIEROJ .. jeszcze .. chwilkę ...Data dodania komentarza: 24.09.2022, 21:41Źródło komentarza: Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?
Reklamaautopromocja
Reklama