Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 20:05
Reklama Kolagen

Zespół Figielek z gminy Kolonowskie się powiększa. Utworzono kolejną grupę

Niedawno odbyły się zapisy do zespołu tanecznego Figielek na sezon 2022/2023. Liczba chętnych przerosła oczekiwania trenerek i utworzono kolejną grupę wiekową. Dziewczynki swoje taneczne umiejętności szlifują w świetlicy w Staniszczach Wielkich.
Zespół Figielek z gminy Kolonowskie się powiększa. Utworzono kolejną grupę
Zespół się powiększa!
Autor: archiwum zespołu

Zespół Figielek jest coraz większy 

Zapisy na sezon 2022/2023 do Figielka przeprowadzono na początku września. - Zapisy przebiegły sprawnie, chętnych mamy dużo. Razem z drugą instruktorką Figielka Julią Krupop zdecydowałyśmy, żeby otworzyć kolejną grupę wiekową - mówi Emilia Front. 

- Więc sezon 2022/23 rozpoczniemy z trzema grupami wiekowymi: 5-latki, 6-8-latki oraz 9-12-latki.

Grupa ma ambitne plany na zbliżający się sezon. - Oprócz standardowych wyjazdów na konkursy do Opola czy Ozimka, chcemy zabrać tancerzy gdzieś dalej. Jeśli chodzi o choreografie, to planujemy coś specjalnego, będzie jeszcze więcej i ciekawiej, ale szczegółów na razie nie zdradzamy - uśmiecha się Emilia Front.

Mimo wielu chętnych, w Figielku są jeszcze wolne miejsca i każdy jest mile widziany. 512931623 - to numer do instruktorki Emilii, do której można się zgłaszać.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak 1197
zachmurzenie małe

Temperatura: 11°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklamapromienniki
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: wszystkiego dobrego i zdrowiaData dodania komentarza: 26.09.2022, 15:10Źródło komentarza: Józef Izydorczyk, cukiernik ze Strzelec Opolskich, obchodzi 95. urodzinyAutor komentarza: KikaTreść komentarza: Tylko po co te strzelanie na koniec .Data dodania komentarza: 25.09.2022, 20:56Źródło komentarza: Powiatowe Święto Chleba 2022. Strzelczanie bawią się wspólnie w parkuAutor komentarza: SmokTreść komentarza: Dlaczego? Bo zamiast wysłania na remont ekip do roboty na trzy zmiany, w sobotę przy słonecznej pogodzie droga świeci pustką. Takie organizowanie robót powinno być karalne. W niedzielę pewnie też nie wolno, a w poniedziałek się zastanowią, co zrobić we wtorek. Zarząd Dróg kierowców ma w dooopie. Ciekawe, pani Teresa by powiedziała, gdyby wpuściła do mieszkania hydraulików do wymiany kokotka, a ci po rozkręceniu rur poszli do domu i zapewnili, że wrócą za 3 tygodnie i będzie to już termin ostateczny. Kuźwa, zła pogoda - w sobotę świeciło słońce, można było linie wymalować dwa razy i jeszcze trzy razy poprawić, debili sobie z ludzi robicie, darmozjady urzędnicze.Data dodania komentarza: 25.09.2022, 11:44Źródło komentarza: Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?Autor komentarza: Anty boomerzyTreść komentarza: XDD ty się pisać naucz odklejkoData dodania komentarza: 25.09.2022, 09:42Źródło komentarza: Powiatowe Święto Chleba 2022. Główną gwiazdą Cleo. Kiedy będziemy się bawić?Autor komentarza: Oberschlesier.Treść komentarza: " REPARACIE" z tymi problemami prosze zapytac Rosian.Moze wyplaca odszkodowanie "BIEDNEJ POLSCE" a moze lepiei Pisowi. Sto lat sa znowu na mapie Europy(setki lat znikneli z tej mapy).Musza uwazac bo z jednej strony Federacja Rosyjska a po drugiej stronie Republika Federalna Niemiec.Ze znowu znikna z karty Europy.Ile tych pieniedzy jeszcze chca?????Data dodania komentarza: 25.09.2022, 07:45Źródło komentarza: Reparacje wojenne od Niemiec, czyli polityczna gra o wyborców. Z obu stronAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: do 8888 ... po ip zaraz dojdziemy JAKI Z CIEBIE .. GIEROJ .. jeszcze .. chwilkę ...Data dodania komentarza: 24.09.2022, 21:41Źródło komentarza: Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?
Reklamaautopromocja
Reklama