Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 22:58
Reklama

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Wiemy, kto wystąpi na święcie miasta!

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022 odbędą się w dniach 4 i 5 czerwca. Impreza wraca po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. W Strzelcach Opolskich wystąpią Natalia Szroeder, Young Multi oraz zespoły Wanda i Banda oraz Pectus.
Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Wiemy, kto wystąpi na święcie miasta!
Natalia Szroeder wystąpi 4 czerwca podczas Dni Ziemi Strzeleckiej 2022
Autor: Facebook - Natalia Szroeder

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Impreza wraca po przerwie

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022 zaplanowano na dni 4-5 czerwca. W latach 2020 i 2021 imprezy nie było z racji pandemii COVID-19. Organizatorzy woleli nie stwarzać ryzyka transmisji koronawirusa w dużym skupisku ludzkim.

Teraz sytuacja wraca do normy, więc i szereg samorządów wraca do swoich sztandarowych imprez. Do niedawna Strzelecki Ośrodek Kultury nie chciał ujawniać gwiazd Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Teraz wiemy już jednak, czyja muzyka za około miesiąc zabrzmi w strzeleckim parku. Wykonawców dobrano tak, aby zaspokoić gust jak najszerszej grupy mieszkańców.

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Wystąpią m.in. Natalia Szroeder i Pectus

Na sobotę 4 czerwca zaplanowano występ jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek. Zjawiskowa Natalia Szroeder czarować będzie swoim pięknym głosem. 

Tego dnia na scenie Dni Ziemi Strzeleckiej 2022 zaprezentuje się też Young Multi. To przedstawiciel młodego pokolenia w polskim hip-hopie. Fani rymów prezentowany na tle mocnych bitów nie powinni być zawiedzeni.

W niedzielę 5 czerwca na Dniach Ziemi Strzeleckiej 2022 będzie coś dla fanów rocka. Wystąpi bowiem grupa Wanda i Banda. Zaś miłośnicy muzyki popowej nie mogą przegapić koncertu grupy Pectus, która wykona największe przeboje ze swojego repertuaru.

Jak informuje strzelecki ratusz, koncerty gwiazd to nie jedyne atrakcje Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Kolejne wydarzenia związane ze świętem miasta w dniach 4-5 czerwca mają być sukcesywnie ujawniane wraz ze zbliżaniem się terminu imprezy.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!


Natalia Szroeder wystąpi 4 czerwca podczas Dni Ziemi Strzeleckiej 2022
Natalia Szroeder wystąpi 4 czerwca podczas Dni Ziemi Strzeleckiej 2022

fot. Facebook - Natalia Szroeder

Young Multi wystąpi 4 czerwca podczas Dni Ziemi Strzeleckiej 2022
Young Multi wystąpi 4 czerwca podczas Dni Ziemi Strzeleckiej 2022

fot. Facebook - Young Multi

Wanda i Banda wystąpią 5 czerwca podczas Dni Ziemi Strzeleckiej 2022
Wanda i Banda wystąpią 5 czerwca podczas Dni Ziemi Strzeleckiej 2022

fot. Facebook - Wanda i Banda

Zespół Pectus wystąpi 5 czerwca podczas Dni Ziemi Strzeleckiej 2022
Zespół Pectus wystąpi 5 czerwca podczas Dni Ziemi Strzeleckiej 2022

fot. Facebook - Pectus


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaSkład Opału
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak 1197
ReklamaRe-gat
zachmurzenie małe

Temperatura: 11°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1032 hPa
Wiatr: 3 km/h

Reklama
ReklamaHelios
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: CZEKAMY I .CZEKAĆ BĘDZIEMY ..burmistrzu goc .. WCIĄŻ CZEKAMY NA ODPOWIEDŹ ...KTOŚ OSZUKAŁ NAIWNIAKÓW Z RATUSZA . 1. Znowu błysnęły niekompetentne pijawki ssące z budżetowego cycka i zapłaciły PRZED WYKONANIEM ZADANIA. 2. Na kolejnych prezentowanych zdjęcxiach zamieszczanych w SO urzędnicze pijawki prezentuja i zachęcają do otwierania biznesów pod .. kuratelą TAKICH OTO NAUCZYCIELI - NIEUDACZNIKÓW 3. Dwójka gwizdków UTRUDNIAŁA PROWADZENIE CZYNNOŚCI ŚLEDCZYM Z ... UWAGA .. CE-BE-A ... mamo ja wariat kup mi komisariat .. ETO POLSZA ETO STRZELCE OPOLSKIE 4. Społeczeństwo strzeleckie ŻĄDA UJAWNIENIE KWOTY na którą okiwano strzeleckie pijawki i która będą zmuszeni spłacić strzeleccy podatnicy 5. Ciekawi nas czy jakiejś naiwnej-durnowatej pijawce ssącej z budżetowego cycka ... włos z głowy spadnie. 6. A może .. SPRAWA MA ... DRUGIE DNO które CBA spenetruje [ oczywiście jak Pani Sprzątaczka z ratusza nie zablokuje służbom CBA ..czynności wyjaśniających] 7. Po raz kolejny głośno krzyczę CZY LECI Z NAMI PILOT ?Data dodania komentarza: 06.10.2022, 22:14Źródło komentarza: Wyłudzili 80 mln zł na fikcyjne zajęcia. Działali m.in. w Strzelcach OpolskichAutor komentarza: czytelnikTreść komentarza: pewnie nie ostatni,zapewne za niedługi czas będą rozkopywać żeby położyć jakieś kable.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 15:14Źródło komentarza: Dziury na tej ulicy w Zawadzkiem są gigantyczne. Wiemy, kiedy to się zmieniAutor komentarza: ZiśkaTreść komentarza: Sytuacja była znana już w kwietniu. Zapobiegliwi gospodarze sobie poradzili. Teraz to trochę za późno na szukanie wegla. Zarząd olał temat, a teraz zwala na sytuację... Pani Prezes jak zwykle popisała się kompetencją... za co się nie biorą to sp****olą. Ale tak... podwyższać opłaty szybko potrafią😂Data dodania komentarza: 06.10.2022, 14:23Źródło komentarza: Zaw-Kom w Zawadzkiem ma węgiel tylko do października. Jak spółka sobie poradzi?Autor komentarza: zawadczaninTreść komentarza: Co za pytanie jak sobie poradzi. Podniesie opłaty i kupi droższy węgiel. Tak ja zawsze robi, podnosi opłaty do maksimum ustawowego.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 13:34Źródło komentarza: Zaw-Kom w Zawadzkiem ma węgiel tylko do października. Jak spółka sobie poradzi?Autor komentarza: XyzTreść komentarza: I bardzo dobrze.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Pirat drogowy na strzeleckim odcinku A4. Kierowca ukarany 24 punktami karnymiAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Cieszmy się że (jeszcze) coś naprawiają.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 08:28Źródło komentarza: Starostwo w Strzelcach Opolskich remontuje drogi, a kierowcy jeżdżą po dziurach
Reklamaautopromocja
ReklamaActum październik
ReklamaOpolskie Covid
Reklama