Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 07:16
Reklama

Dni Ziemi Strzeleckiej w tym roku się odbędą. Sprawdźcie, kiedy!

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią gmina Strzelce Opolskie wraca do organizacji Dni Ziemi Strzeleckiej, czyli cyklicznej imprezy odbywającej się w parku. Sprawdźcie, kiedy będziemy się wspólnie bawić.
Dni Ziemi Strzeleckiej w tym roku się odbędą. Sprawdźcie, kiedy!
Ostatnie Dni Ziemi Strzeleckiej odbyły się w 2019 roku

Dni Ziemi Strzeleckiej to sztandarowa impreza w Strzelcach Opolskich, która zazwyczaj odbywała się na początku czerwca. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa nie zorganizowano jej w 2020 i 2021 roku. Tym razem gmina postanowiła jednak przygotować DZS. Te odbędą się 4 i 5 czerwca. 

O część artystyczną zadba Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Opolskich, ale jak poinformowała nas Violetta Zalejska, dyrektor placówki, na razie do publicznej wiadomości nie są podawane szczegóły imprezy. Mieszkańcom pozostaje mieć nadzieję, że organizatorzy nie zawiodą i jak co roku, przygotują wiele atrakcji. 

W poprzednich latach na scenie prezentowały się lokalne zespoły, gwiazdy muzyki i kabaretu. Oprócz tego można było zobaczyć zabytkowe samochody, czy wziąć udział w sportowych imprezach towarzyszących. Co czeka nas tym razem? Niebawem się przekonamy, a tymczasem zobaczcie, jak bawiliśmy się w 2019 roku. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!

 

 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 23°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama