Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 22:00
Reklama

Żłobek w Leśnicy od września

Żłobek w Leśnicy od września
Żłobek w Leśnicy mieścić się będzie przy ul. Zdzieszowickiej 14 (budynek po byłej aptece)

Prowadzona jest rekrutacja do żłobka w Leśnicy, który mieścić się będzie przy ul. Zdzieszowickiej 14. Placówka ma rozpocząć działalność od 1 września.

- Oferujemy kompleksową opiekę oraz wspaniałą zabawę, umożliwiającą poznawania świata dzięki odpowiednio skonstruowanym i zaplanowanym zajęciom - mówi Sabina Dramska kierująca placówką. - Zapewniamy rozwój i bezpieczeństwo pod okiem wykształconego personelu. Indywidualnie dbamy o każdego malucha, a poprzez specjalnie przystosowane zajęcia pomożemy mu w adaptacji społecznej oraz rozwoju. Każdego dnia medyczne wsparcie zapewniać będzie wykwalifikowana pielęgniarka, z którą będziemy w stałym kontakcie telefonicznym. Sprawujemy opiekę nad dziećmi od 6 miesięcy do 3 lat. Placówka czynna będzie od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-16.00. Miesięczne czesne od jednego dziecka wynosi 1100 zł dla dzieci spoza gminy Leśnica. Dla dzieci z gminy Leśnica 500 zł dopłaca gmina Leśnica, a 600 zł pokrywają rodzice. Dzienne wyżywienie dla jednego dziecka kosztuje 13 zł (obejmuje śniadanie i obiad dwudaniowy oraz podwieczorek).

Są jeszcze wolne miejsca do leśnickiego żłobka. W sprawach rekrutacji prosimy o kontakt mailowy: [email protected] lub telefoniczny 603304071.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaSkład Opału
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak 1197
ReklamaRe-gat
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 13°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1031 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
ReklamaHelios
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: pewnie nie ostatni,zapewne za niedługi czas będą rozkopywać żeby położyć jakieś kable.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 15:14Źródło komentarza: Dziury na tej ulicy w Zawadzkiem są gigantyczne. Wiemy, kiedy to się zmieniAutor komentarza: ZiśkaTreść komentarza: Sytuacja była znana już w kwietniu. Zapobiegliwi gospodarze sobie poradzili. Teraz to trochę za późno na szukanie wegla. Zarząd olał temat, a teraz zwala na sytuację... Pani Prezes jak zwykle popisała się kompetencją... za co się nie biorą to sp****olą. Ale tak... podwyższać opłaty szybko potrafią😂Data dodania komentarza: 06.10.2022, 14:23Źródło komentarza: Zaw-Kom w Zawadzkiem ma węgiel tylko do października. Jak spółka sobie poradzi?Autor komentarza: zawadczaninTreść komentarza: Co za pytanie jak sobie poradzi. Podniesie opłaty i kupi droższy węgiel. Tak ja zawsze robi, podnosi opłaty do maksimum ustawowego.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 13:34Źródło komentarza: Zaw-Kom w Zawadzkiem ma węgiel tylko do października. Jak spółka sobie poradzi?Autor komentarza: XyzTreść komentarza: I bardzo dobrze.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Pirat drogowy na strzeleckim odcinku A4. Kierowca ukarany 24 punktami karnymiAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Cieszmy się że (jeszcze) coś naprawiają.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 08:28Źródło komentarza: Starostwo w Strzelcach Opolskich remontuje drogi, a kierowcy jeżdżą po dziurachAutor komentarza: Mieszkaniec ZawadzkiegoTreść komentarza: Bede swinia i napisze, dobrze ze kierowca skakanka go nie wpuscil. Moze kierowca peugota cos przemysliData dodania komentarza: 05.10.2022, 23:49Źródło komentarza: Zawadzkie. Jechał na "czołówkę" z policjantem. Omal nie doszło do tragedii
Reklamaautopromocja
ReklamaActum październik
ReklamaOpolskie Covid
Reklama