Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 20:28
Reklama Kolagen

Utrudnienia przy wiadukcie nad A4 w okolicach Olszowej. Drogowcy zerwali asfalt

Na drodze wojewódzkiej 426 w Olszowej trwa remont nawierzchni. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, ponieważ ruch odbywa się wahadłowo i sterowany jest za pomocą sygnalizacji świetlnej.
Utrudnienia przy wiadukcie nad A4 w okolicach Olszowej. Drogowcy zerwali asfalt
Prace obejmują odcinek 270 metrów

Remont drogi wojewódzkiej 426 w rejonie Olszowej 

Pomiędzy rondem przy węźle Kędzierzyn-Koźle a Olszową (wiadukt nad autostradą A4) trwają prace związane z remontem nawierzchni. Prace na drodze wojewódzkiej 426 odbywają się w ramach tzw. remontów cząstkowych. 

- Na odcinku 270 metrów wymieniona zostanie zarówno warstwa podbudowy, jak również warstwa ścieralna - mówi Teresa Kubalańca, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu. 

- W środę, 14 września, wykonawca, czyli firma VIANKO, układa warstwy podbudowy, a kolejnym etapem będzie położenie warstwy ścieralnej. Jeżeli warunki atmosferyczne na to pozwolą, prace mają zostać zakończone w przyszłym tygodniu - wskazuje.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, ponieważ ruch na tym odcinku odbywa się wahadłowo i jest sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej. W godzinach szczytu w tym miejscu tworzą się spore zatory, dlatego na podróż tą drogą warto zarezerwować więcej czasu niż zazwyczaj. 

Całość remontu opiewa na kwotę 170 tys. zł.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!  Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak 1197
zachmurzenie małe

Temperatura: 11°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklamakolagen
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: wszystkiego dobrego i zdrowiaData dodania komentarza: 26.09.2022, 15:10Źródło komentarza: Józef Izydorczyk, cukiernik ze Strzelec Opolskich, obchodzi 95. urodzinyAutor komentarza: KikaTreść komentarza: Tylko po co te strzelanie na koniec .Data dodania komentarza: 25.09.2022, 20:56Źródło komentarza: Powiatowe Święto Chleba 2022. Strzelczanie bawią się wspólnie w parkuAutor komentarza: SmokTreść komentarza: Dlaczego? Bo zamiast wysłania na remont ekip do roboty na trzy zmiany, w sobotę przy słonecznej pogodzie droga świeci pustką. Takie organizowanie robót powinno być karalne. W niedzielę pewnie też nie wolno, a w poniedziałek się zastanowią, co zrobić we wtorek. Zarząd Dróg kierowców ma w dooopie. Ciekawe, pani Teresa by powiedziała, gdyby wpuściła do mieszkania hydraulików do wymiany kokotka, a ci po rozkręceniu rur poszli do domu i zapewnili, że wrócą za 3 tygodnie i będzie to już termin ostateczny. Kuźwa, zła pogoda - w sobotę świeciło słońce, można było linie wymalować dwa razy i jeszcze trzy razy poprawić, debili sobie z ludzi robicie, darmozjady urzędnicze.Data dodania komentarza: 25.09.2022, 11:44Źródło komentarza: Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?Autor komentarza: Anty boomerzyTreść komentarza: XDD ty się pisać naucz odklejkoData dodania komentarza: 25.09.2022, 09:42Źródło komentarza: Powiatowe Święto Chleba 2022. Główną gwiazdą Cleo. Kiedy będziemy się bawić?Autor komentarza: Oberschlesier.Treść komentarza: " REPARACIE" z tymi problemami prosze zapytac Rosian.Moze wyplaca odszkodowanie "BIEDNEJ POLSCE" a moze lepiei Pisowi. Sto lat sa znowu na mapie Europy(setki lat znikneli z tej mapy).Musza uwazac bo z jednej strony Federacja Rosyjska a po drugiej stronie Republika Federalna Niemiec.Ze znowu znikna z karty Europy.Ile tych pieniedzy jeszcze chca?????Data dodania komentarza: 25.09.2022, 07:45Źródło komentarza: Reparacje wojenne od Niemiec, czyli polityczna gra o wyborców. Z obu stronAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: do 8888 ... po ip zaraz dojdziemy JAKI Z CIEBIE .. GIEROJ .. jeszcze .. chwilkę ...Data dodania komentarza: 24.09.2022, 21:41Źródło komentarza: Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?
Reklamaautopromocja
Reklama