Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 20:58
Reklama

Czym jest reklama Google Ads? Pozycjonowanie i precyzyjne reklamy

Wyobraźmy sobie, że wyszukujemy informacji na temat meblościanek. Cóż, każdemu mogą się przydać. Wpisując daną frazę w wyszukiwarkę Google, otrzymujemy w zamian multum stron, które albo sprzedają dane usługi, albo doradzają wybór lub opisują zalety tego mebla. To zależy dokładnie od treści wpisanej w pole wyszukiwania. Jeśli chcemy zamówić jakiś egzemplarz online, to oczywiście wykorzystamy w tym celu firmę, którą łatwo znaleźć. Przejrzenie setek stron byłoby cięższe niż wybranie się do pobliskiego stacjonarnego sklepu. Nikt nie chce tak wydawać swojego czasu. Z punktu widzenia biznesu, najważniejsze jest więc znaleźć się na szczycie wyszukiwarki. Dlaczego? Ponieważ około 90% wszystkich internautów nigdy nie zagląda na drugą stronę wyszukiwań.
Czym jest reklama Google Ads? Pozycjonowanie i precyzyjne reklamy

Google Ads: z czym to się je i jaką ma moc? Poznaj głos eksperta

Google to wiodąca przeglądarka na świecie. To oznacza, że figuruje wszędzie tam, gdzie pytania ludzi. Z perspektywy sukcesu w danej branży ważne jest to, aby to informacje z naszej strony wyświetlały się poszukującym wiedzy i korzystnych ofert internautom. Stworzenie sobie renomy eksperta sprawi bowiem, że zarówno my, jak i nasze treści czy produkty, będziemy cieszyć się zaufaniem Klientów. To niewątpliwie przełoży się na sukces. Dlatego też warto być na szczycie rankingu Google. A pomagają w tym między innymi reklamy wyświetlające się we właściwym momencie. Jak to dokładnie działa?

Google Ads to system, który wyświetla linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania oraz na stronach partnerów w ramach programu AdSense. Skuteczne dobranie słów kluczowych pozwala dotrzeć do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Rodzajów kampanii jest wiele. Poza wspomnianymi linkami, to także Remarketing, Reklama Display oraz Google Shopping.

Remarketing to reklama pojawiająca się użytkownikom, którzy odwiedzili już kiedyś naszą stronę internetową. To świetny sposób na dotarcie do nich i zachęcenie ich do dokonania zakupu.

Reklama Display polega na wyświetlaniu reklamy na innych stronach. Dzięki temu, Twoja firma może pojawić się w tematycznych i renomowanych miejscach, które cieszą się uznaniem ludzi.

Google Shopping polega z kolei na prezentowaniu w wynikach wyszukiwania produktów wraz z nazwą towaru, sklepu oraz ceną i zdjęciem. Widoczne są tylko w atrakcyjnych miejscach. To świetna promocji dla branży e-commerce”.

Źródło: https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/

Korzyści wynikające z kampanii reklamowych Google. Dlaczego warto wybrać AdWords?

Obok znanego i lubianego pozycjonowania, a więc organicznego tworzenia jakościowych i premiowanych przez algorytmy serwisu internetowego, Google Ads jest najskuteczniejszym sposobem uzyskania widoczności w internecie. Ta metoda posiada kilka zalet, których inne sposoby nie posiadają. To natychmiastowy efekt i możliwość monitorowania efektów, a także szeroki zasięg działań o niezwykłej precyzji i przyjaznym systemie płatności. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak 1197
bezchmurnie

Temperatura: 10°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 1 km/h

Reklamakolagen
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: wszystkiego dobrego i zdrowiaData dodania komentarza: 26.09.2022, 15:10Źródło komentarza: Józef Izydorczyk, cukiernik ze Strzelec Opolskich, obchodzi 95. urodzinyAutor komentarza: KikaTreść komentarza: Tylko po co te strzelanie na koniec .Data dodania komentarza: 25.09.2022, 20:56Źródło komentarza: Powiatowe Święto Chleba 2022. Strzelczanie bawią się wspólnie w parkuAutor komentarza: SmokTreść komentarza: Dlaczego? Bo zamiast wysłania na remont ekip do roboty na trzy zmiany, w sobotę przy słonecznej pogodzie droga świeci pustką. Takie organizowanie robót powinno być karalne. W niedzielę pewnie też nie wolno, a w poniedziałek się zastanowią, co zrobić we wtorek. Zarząd Dróg kierowców ma w dooopie. Ciekawe, pani Teresa by powiedziała, gdyby wpuściła do mieszkania hydraulików do wymiany kokotka, a ci po rozkręceniu rur poszli do domu i zapewnili, że wrócą za 3 tygodnie i będzie to już termin ostateczny. Kuźwa, zła pogoda - w sobotę świeciło słońce, można było linie wymalować dwa razy i jeszcze trzy razy poprawić, debili sobie z ludzi robicie, darmozjady urzędnicze.Data dodania komentarza: 25.09.2022, 11:44Źródło komentarza: Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?Autor komentarza: Anty boomerzyTreść komentarza: XDD ty się pisać naucz odklejkoData dodania komentarza: 25.09.2022, 09:42Źródło komentarza: Powiatowe Święto Chleba 2022. Główną gwiazdą Cleo. Kiedy będziemy się bawić?Autor komentarza: Oberschlesier.Treść komentarza: " REPARACIE" z tymi problemami prosze zapytac Rosian.Moze wyplaca odszkodowanie "BIEDNEJ POLSCE" a moze lepiei Pisowi. Sto lat sa znowu na mapie Europy(setki lat znikneli z tej mapy).Musza uwazac bo z jednej strony Federacja Rosyjska a po drugiej stronie Republika Federalna Niemiec.Ze znowu znikna z karty Europy.Ile tych pieniedzy jeszcze chca?????Data dodania komentarza: 25.09.2022, 07:45Źródło komentarza: Reparacje wojenne od Niemiec, czyli polityczna gra o wyborców. Z obu stronAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: do 8888 ... po ip zaraz dojdziemy JAKI Z CIEBIE .. GIEROJ .. jeszcze .. chwilkę ...Data dodania komentarza: 24.09.2022, 21:41Źródło komentarza: Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?
Reklamaautopromocja
Reklama