Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:48
Reklama

Drugi turniej tenisa stołowego w Starym Ujeździe. Sprawdźcie wyniki zawodów

W sobotę, 20 sierpnia, w Starym Ujeździe odbył się II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP Stary Ujazd. Udział wzięło w nim 30 zawodników, którzy rywalizowali w 5 kategoriach. Nie zabrakło sportowych emocji, a także dobrej zabawy. Sprawdźcie wyniki zawodów.
Drugi turniej tenisa stołowego w Starym Ujeździe. Sprawdźcie wyniki zawodów
Rozgrywki podczas turnieju w Starym Ujeździe

Autor: Sołectwo Stary Ujazd

Drugi turniej tenisa stołowego w Starym Ujeździe - wyniki

W sobotę, 20 sierpnia, w Starym Ujeździe już po raz drugi zorganizowano Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP Stary Ujazd. Wystartowało w nim 30 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w 5 kategoriach. Nie zabrakło sportowych emocji, zdrowej rywalizacji, a także integracji i dobrej zabawy. 

Oto wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach: 

Kategoria do 11 lat (mieszana): 

  • I miejsce - Eliasz Piela
  • II miejsce - Xavier Trefoń
  • III miejsce - Filip Tomera

Kategoria od 12 do 15 lat (męska): 

  • I miejsce - Michał Schreiber
  • II miejsce - Marcel Łysoń
  • III miejsce - Damian Nowak

Kategoria od 16 do 44 lat (żeńska): 

  • I miejsce - Monika Lazarek
  • II miejsce - Agnieszka Wojtyła-Melson
  • III miejsce - Agata Bartek

Kategoria od 16 do 44 lat (męska): 

  • I miejsce - Roman Schreiber
  • II miejsce - Jarosław Trefoń
  • III miejsce - Damian Lazarek

Kategoria powyżej 45 lat (mieszana): 

  • I miejsce - Lucjan Demitrów
  • II miejsce - Janusz Treffoń
  • III miejsce - Roman Trefoń

Na wygranych i najmłodszych zawodników czekały puchary i nagrody, a na wszystkich graczy pamiątkowe dyplomy. Był również smaczny i kolorowy poczęstunek. Turniej zorganizowało sołectwo Stary Ujazd wspólnie z miejscową OSP, a także pomogli mieszkańcy wioski. Organizatorzy są zadowoleni z inicjatywy i mają nadzieję, że za rok znów uda się ją powtórzyć. 

Gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom!

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama Heimat
Reklama
Reklama
Reklama Maxima 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
B Autor komentarza: <a href=“https://www.polecanekorepetycje.pl/“>kasia</a> Treść komentarza: Świetnie napisany artykuł, który bardzo dobrze przedstawia opisywany temat, to rzadkie!! Data dodania komentarza: 20.05.2026, 16:34 Źródło komentarza: W „Kupach” pachnie lasem, w Kałach rośnie duma, a z Wódką jeszcze nikt nie wygrał J Autor komentarza: Jarząbek Wacław Treść komentarza: Panie Redaktorze! Wyjaśnienia udzielane przez urzędników państwowych, odnośnie do tego jakoby brak opadów i zjawiska krasowe w podłożu geologicznym to jedyne przyczyny katastrofalnej sytuacji hydrologicznej w rejonie Jemielnicy są niewystarczające. Historycznie rzecz ujmując bywały przecież, co najmniej tak samo jak obecnie, długie a nawet dłuższe okresy bez opadów a podłoże geologiczne w tej okolicy nie zmieniło się raptownie w ciągu minionych dwóch, trzech lat, a na przykład gąsiorowickie stawy były wtedy pełne wody, trzcin, ptactwa wodnego, itp. zaś sama rzeka Jemielnica wystarczająco je zasilała. Może Panie Redaktorze bliżej przyjrzeć się czy przyczyną tej swoistej zbrodni ekologicznej na tym obszarze nie jest aby działalność przemysłowa człowieka w ostatnich kilku latach? Proszę popytać starszych mieszkańców Jemielnicy czy Gąsiorowic - oni doskonale pamiętają jak było tam kiedyś. Data dodania komentarza: 17.05.2026, 14:32 Źródło komentarza: Susza powoduje straty w powiecie strzeleckim J Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Oj Janie,z twoją polską pisownią to coś nie tak.W jakiej szkole nauczyli cię tak gramatycznie pisać? Data dodania komentarza: 13.05.2026, 19:13 Źródło komentarza: Strażacy z gminy Kolonowskie podsumowali kadencję i wybrali nowe władze S Autor komentarza: Smok Treść komentarza: Nowa dyrektor - polska język trudna język Data dodania komentarza: 13.05.2026, 07:50 Źródło komentarza: Violetta Zalejska nową dyrektor Biblioteki i Kultury w Zawadzkiem J Autor komentarza: Jan Treść komentarza: I na co we Fosowskym ta straż? I tak nikaj nie jezdzom, gmina wybudowala garaż, dala auto, a oni nawet ludzi ni mają… zawrzyć to! Data dodania komentarza: 13.05.2026, 07:17 Źródło komentarza: Strażacy z gminy Kolonowskie podsumowali kadencję i wybrali nowe władze J Autor komentarza: Jan jan Treść komentarza: Ni ma, bo przeca Kolonowskie to wiocha Data dodania komentarza: 13.05.2026, 07:15 Źródło komentarza: Podróż w czasie ulicami Kolonowskiego. Mieszkańcy odkrywali lokalną historię
Reklama