Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 21:38
Reklama

Basen w Zawadzkiem wznowił działalność. Ale jest czynny tylko w wybrane dni

Miejscem w Zawadzkiem, gdzie za darmo schodzić można się w cieplejsze dni, jest basen letni znajdujący się przy ul. Powstańców Śląskich. Na moment był zamknięty. Teraz czynny jest w wybrane dani.
Basen w Zawadzkiem wznowił działalność. Ale jest czynny tylko w wybrane dni
Basen w Zawadzkiem czynny jest w wybrane dni
Autor: Gmina Zawadzkie

W cieplejsze dni w Zawadzkiem schłodzić można się na basenie letnim znajdującym się przy ul. Powstańców Śląskich.  W ostatnich dniach lipca był nieczynny. Powodem były kwestie organizacyjno-kadrowe.

Od początku sierpnia miłośnicy kąpieli znów mogą z niego korzystać. Nie jest on jednak otwarty codziennie, a w wybrane dni. Informacje o dniach i godzinach otwarcia na bieżąco podawane są na stronie internetowej, w mediach społecznościowych i aplikacji gminy Zawadzkie. W tym roku podobnie jak w poprzednich wstęp jest bezpłatny.

Warto pamiętać o zachowaniu ostrożności i bezpieczeństwa podczas korzystania z obiektu, kąpieli i zabaw.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Smok 13.08.2022 12:15
Kuźwa jaka gmina taki i basen. Jeden już zajechany i całe szczęście, bo gdyby i to jeszcze spadło na karby władzy, to oni by się tam już chyba popłakali. No co za skaranie boskie z tym naszym miastem, po kiego wała przykleiło się do naszego urzędu, wszak bez niego dużo łatwiej byłoby rządzić. Ulice rozkopane od 2 lat, basen otwarty według totolotka, wiecznie ktoś coś chce, a władze nie mogą przecie tak na każde zawołanie. Basen letni kiedyś był otwarty cały rok, bramy nikt nie zamykał, latem tylko napuszczano do niego wody i jak ratownik siedział to wywieszano białą flagę, a jak szedł do domu, zmieniano na czerwoną. Nie pamiętam, by się tam ktoś utopił albo był jakiś wypadek. Chętni korzystali z basenu kiedy chcieli, dzieci miały karuzele, huśtawki, piaskownice, rodzice ławki i nie było żadnych kwestii organizacyjno-kadrowych i to nawet zimą. Do kuźwy jędzy, komu to przeszkadzało?

Mieszkaniec 14.08.2022 16:54
Dno i wodorosty. Ogladajac wypociny burmistrza na stronie Radio Opole na youtubie to miałem jeszcze nadzieję na coś konsttuktywnego.

Mieszkaniec 13.08.2022 07:06
Najlepiej otwierać go przy niskich temperaturach i w dni deszczowe

ReklamaSkład Opału
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak 1197
ReklamaRe-gat
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 13°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1031 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
ReklamaHelios
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: pewnie nie ostatni,zapewne za niedługi czas będą rozkopywać żeby położyć jakieś kable.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 15:14Źródło komentarza: Dziury na tej ulicy w Zawadzkiem są gigantyczne. Wiemy, kiedy to się zmieniAutor komentarza: ZiśkaTreść komentarza: Sytuacja była znana już w kwietniu. Zapobiegliwi gospodarze sobie poradzili. Teraz to trochę za późno na szukanie wegla. Zarząd olał temat, a teraz zwala na sytuację... Pani Prezes jak zwykle popisała się kompetencją... za co się nie biorą to sp****olą. Ale tak... podwyższać opłaty szybko potrafią😂Data dodania komentarza: 06.10.2022, 14:23Źródło komentarza: Zaw-Kom w Zawadzkiem ma węgiel tylko do października. Jak spółka sobie poradzi?Autor komentarza: zawadczaninTreść komentarza: Co za pytanie jak sobie poradzi. Podniesie opłaty i kupi droższy węgiel. Tak ja zawsze robi, podnosi opłaty do maksimum ustawowego.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 13:34Źródło komentarza: Zaw-Kom w Zawadzkiem ma węgiel tylko do października. Jak spółka sobie poradzi?Autor komentarza: XyzTreść komentarza: I bardzo dobrze.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Pirat drogowy na strzeleckim odcinku A4. Kierowca ukarany 24 punktami karnymiAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Cieszmy się że (jeszcze) coś naprawiają.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 08:28Źródło komentarza: Starostwo w Strzelcach Opolskich remontuje drogi, a kierowcy jeżdżą po dziurachAutor komentarza: Mieszkaniec ZawadzkiegoTreść komentarza: Bede swinia i napisze, dobrze ze kierowca skakanka go nie wpuscil. Moze kierowca peugota cos przemysliData dodania komentarza: 05.10.2022, 23:49Źródło komentarza: Zawadzkie. Jechał na "czołówkę" z policjantem. Omal nie doszło do tragedii
Reklamaautopromocja
ReklamaActum październik
ReklamaOpolskie Covid
Reklama