Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 19:03
Reklama

Strażacy z powiatu strzeleckiego oddadzą hołd koledze, który zginął w wypadku

W niedzielę, 7 sierpnia, o godz. 8.00 we wszystkich jednostkach Państwowej Straży Pożarnej w kraju, także w Strzelcach Opolskich, puszczony zostanie sygnał świetlno-dźwiękowy. Minutą ciszy druhowie oddadzą hołd strażakowi Komendy Głównej PSP, który zginął w wypadku podczas służby.
Strażacy z powiatu strzeleckiego oddadzą hołd koledze, który zginął w wypadku
W wyniku nieszczęśliwego wypadku, jeden z funkcjonariuszy poniósł śmierć a dwóch zostało rannych.
Autor: OSP Jedłownik

Strażak z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę, 6 sierpnia, rano na trasie S8 na wysokości wrocławskiego Psiego Pola. Jak poinformował portal 24wroclaw.pl, według wstępnych ustaleń, kierujący strażackim mercedesem w trakcie wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne.

Samochodem podróżowało trzech strażaków z Grupy Operacyjnej Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Prowadzili oni działania w miejscowości Osła, gdzie doszło do pożaru zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Jednego z podróżujących strażaków nie udało się uratować.

Druha upamiętnią także strażacy-ochotnicy z jednostek OSP.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 30°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Jak czytam te brednie mieszczuchów że wszystko się wycina i sprzedaje do Chin to mi słabo :/ las po to rośnie żeby go wyciąć kiedy ma około 80/100 lat ,potem się sądzi nowy ,co was w tym tak dziwi ? Dobro odnawialne,dzięki temu macie drewno ,książki,domy idioci ogarnięcie się !!! Ło nie sprzedaje drewna do Chin ,do Chin sprzedają je Polskie tartaki !!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Co Ty będziesz człowieku !!! Wszystko co jest eksportowane zagranicę to kupują polskie tartaki i sprzedają zarabiając na tym gigantyczne pieniądze!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:32Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama