Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 17:49
Reklama

Młodzi druhowie OSP Zimna Wódka na ćwiczeniach i zajęciach nad Odrą

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Zimna Wódka wzięła udział w ćwiczeniach nad Odrą. Oprócz pływania po rzece młodzi strażacy ćwiczyli też udzielanie pierwszej pomocy.
Młodzi druhowie OSP Zimna Wódka na ćwiczeniach i zajęciach nad Odrą
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Zimna Wódka wzięła udział w ćwiczeniach nad Odrą
Autor: OSP Zimna Wódka

Wyjazd integracyjny Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z OSP Zimna Wódka nad Odrę odbył się kilka dni temu.

"Na miejscu nasi najmłodsi druhowie zostali przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy, zaczerpnęli informacji na temat ratownictwa wodnego oraz mieli okazję przepłynąć się łodzią. Dodatkowo były zorganizowane różne gry i zabawy, a pełen atrakcji dzień zakończył się posiedzeniem przy ognisku" - czytamy na facebookowym profilu OSP Zimna Wódka.

W zorganizowaniu spotkania pomogli druhowie z OSP KSRG Jasiona, którzy udostępnili sprzęt i przeprowadzili ćwiczenia. Do tego Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich użyczyła fantoma do ćwiczenia reanimacji.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 31°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Gdzie są ekolodzy i zieloni jak ich nie opłaca to siedzą cicho skandal. Ocieplanie klimatu emisja dwutlenku to jest temat a las to nie ważnyData dodania komentarza: 17.08.2022, 14:11Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: DzmTreść komentarza: No firma spyta to w czepku rodzona zaczęła od remontu stawu który po roku czasu się rozpadać zaczął a teraz to połowa strzelec jest w jego rękach i większość przetarguw on wygrywa terazData dodania komentarza: 17.08.2022, 13:00Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: SmokTreść komentarza: Pamiętajmy o tym, że drzewa pochodzą z lasu. Ludzie chcą mieć panele, drewniane deski, meble - pani Agnieszko, ludzie krzyczą, że chcą mieć las, a nie panele, proszę nie przeinaczać, co z tego, że zrzucicie odpowiedzialność na ministra, który zatwierdzi plan, wszyscy dobrze wiedzą, że minister potrzebuje na 500+, węgiel+ i chrust+, podpisze wszystko, żeby kasę odstać, a o las niech się troszczą następni...Data dodania komentarza: 17.08.2022, 12:09Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama