Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 19:25
Reklama

Makabryczne odkrycie na Górze św. Anny. Ciało kobiety z oparzeniami w aucie

Na parkingu w rejonie Pomnika Czynu Powstańczego na Górze św. Anny przechodzień zauważył samochód, w którego wnętrzu było ciało kobiety. Śledczy ustalają okoliczności jej śmierci.
Makabryczne odkrycie na Górze św. Anny. Ciało kobiety z oparzeniami w aucie
Ciało kobiety w samochodzie na parkingu na Górze św. Anny
Autor: OSP Leśnica

Ciało kobiety w aucie na Górze św. Anny

Makabrycznego odkrycia na parkingu w okolicy Pomnika Czynu Powstańczego dokonano w piątek 5 sierpnia przed godz. 11. - Osoba przechodząca obok zauważyła kobietę z oparzeniami wewnątrz jednego z pojazdów - informuje Maria Popanda z komendy powiatowej policji w Strzelcach Opolskich.

Na miejsce przyjechali policjanci oraz karetka.

- Lekarz z zespołu ratownictwa medycznego stwierdził brak czynności życiowych u kobiety - mówi Maria Popanda.

Wezwano strażaków z OSP Leśnica, którzy za pomocą płacht osłonili ciało kobiety. Równolegle policjanci prowadzą czynności dochodzeniowe pod nadzorem prokuratora.

- Trwa ustalanie tożsamości kobiety, a także okoliczności jej śmierci - informuje policjantka.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Ciało kobiety w samochodzie na parkingu na Górze św. Anny
Ciało kobiety w samochodzie na parkingu na Górze św. Anny

fot. OSP Leśnica


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 30°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Jak czytam te brednie mieszczuchów że wszystko się wycina i sprzedaje do Chin to mi słabo :/ las po to rośnie żeby go wyciąć kiedy ma około 80/100 lat ,potem się sądzi nowy ,co was w tym tak dziwi ? Dobro odnawialne,dzięki temu macie drewno ,książki,domy idioci ogarnięcie się !!! Ło nie sprzedaje drewna do Chin ,do Chin sprzedają je Polskie tartaki !!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Co Ty będziesz człowieku !!! Wszystko co jest eksportowane zagranicę to kupują polskie tartaki i sprzedają zarabiając na tym gigantyczne pieniądze!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:32Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama