Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 19:19
Reklama

Przyjechał na mecz z narkotykami. Grozi mu wiele lat więzienia. "To nie koniec"

29-letni kibic Zagłębia Sosnowiec przyjechał wspierać swoją drużynę podczas spotkania z Odrą Opole. Na stadion zabrał marihuanę i amfetaminę. Wpadł w ręce mundurowych, którzy w jego mieszkaniu znaleźli kolejne narkotyki. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia. Policjanci zaznaczają, że cała sprawa ma charakter rozwojowy.
Przyjechał na mecz z narkotykami. Grozi mu wiele lat więzienia. "To nie koniec"
W mieszkaniu 29-letniego kibica znaleziono narkotyki warte około 40 tys. zł
Autor: fot. policja

29-letni kibic został zatrzymany podczas meczu Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec. - Pracownik ochrony poinformował kryminalnych o ujawnieniu substancji zabronionych przy jednym z kibiców drużyny przyjezdnej. 29-letni mieszkaniec Sosnowca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zbadali zabezpieczone substancje testerem, który potwierdził, że to amfetamina i marihuana - opisuje Agnieszka Nierychła, oficer prasowy policji w Opolu.

Policjanci przeszukali miejsce zamieszkania 29-latka. Okazało się, że było w nim więcej zakazanych substancji.

- Policjanci zabezpieczyli blisko tysiąc działek dilerskich marihuany, której wartość czarnorynkowa sięga około 40 tysięcy złotych. Dodatkowo podczas przeszukania znaleźli gotówkę, woreczki foliowe z zapięciem strunowy, wagę, młynki. Przedmioty te mogą świadczyć o tym, że mężczyzna czynił przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości zakazanych substancji - wskazuje Agnieszka Nierychła.

29-latek z Sosnowca został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia.

- W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo, a policjanci zaznaczają, że postępowanie ma charakter rozwojowy - mówi Agnieszka Nierychła.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 30°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Jak czytam te brednie mieszczuchów że wszystko się wycina i sprzedaje do Chin to mi słabo :/ las po to rośnie żeby go wyciąć kiedy ma około 80/100 lat ,potem się sądzi nowy ,co was w tym tak dziwi ? Dobro odnawialne,dzięki temu macie drewno ,książki,domy idioci ogarnięcie się !!! Ło nie sprzedaje drewna do Chin ,do Chin sprzedają je Polskie tartaki !!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Co Ty będziesz człowieku !!! Wszystko co jest eksportowane zagranicę to kupują polskie tartaki i sprzedają zarabiając na tym gigantyczne pieniądze!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:32Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama