Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 19:04
Reklama

Użądlony rolnik i pożar auta na A4. Pracowita środa strzeleckich strażaków

Strażacy z powiatu strzeleckiego mają za sobą pracowity dzień. W środę, 3 sierpnia, zostali wezwani do dwóch zdarzeń. Do pierwszego doszło w Zimnej Wódce, gdzie mężczyzna został użądlony przez osę. Druhowie gasili też samochód na MOP Góra św. Anny.
Użądlony rolnik i pożar auta na A4. Pracowita środa strzeleckich strażaków
Do pożaru doszło na MOP Góra św. Anny
Autor: OSP Leśnica

Strażacy z JRG Strzelce Opolskie i OSP Zimna Wódka zostali wezwani w środę, 3 sierpnia, do zdarzenia w Zimnej Wódce. Rolnik podczas przerzucania siana rozbił gniazdo os i został użądlony. Jak informują druhowie z KP PSP w Strzelcach Opolskich u mężczyzny wystąpiła reakcja alergiczna i został on przetransportowany do szpitala. 

Do drugiego zdarzenia doszło na MOP A4 Góra św. Anny. Tam palił się samochód osobowy. Działania strażaków polegały na ugaszeniu pojazdu i neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Na szczęście nic nikomu się nie stało. 

W działaniach uczestniczyły OSP Leśnica, OSP Wysoka, JRG Strzelce Opolskie oraz policja. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


fot. OSP Leśnica
fot. OSP Leśnica

fot. sekc. Aleksander Warzecha
fot. sekc. Aleksander Warzecha

fot. sekc. Aleksander Warzecha
fot. sekc. Aleksander Warzecha

fot. sekc. Aleksander Warzecha
fot. sekc. Aleksander Warzecha

fot. sekc. Aleksander Warzecha
fot. sekc. Aleksander Warzecha

fot. OSP Wysoka
fot. OSP Wysoka

fot. OSP Wysoka
fot. OSP Wysoka


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 30°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Jak czytam te brednie mieszczuchów że wszystko się wycina i sprzedaje do Chin to mi słabo :/ las po to rośnie żeby go wyciąć kiedy ma około 80/100 lat ,potem się sądzi nowy ,co was w tym tak dziwi ? Dobro odnawialne,dzięki temu macie drewno ,książki,domy idioci ogarnięcie się !!! Ło nie sprzedaje drewna do Chin ,do Chin sprzedają je Polskie tartaki !!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Co Ty będziesz człowieku !!! Wszystko co jest eksportowane zagranicę to kupują polskie tartaki i sprzedają zarabiając na tym gigantyczne pieniądze!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:32Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama