Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 19:16
Reklama

Gmina wyremontowała kolejny budynek w Leśnicy. Co obejmował zakres prac?

Gmina Leśnica realizuje inwestycje związane z renowacją budynków. Zakończył się remont kolejnego. Tym razem odnowiono budynek Zakładu Gospodarki Komunalnej. Obiekt przeszedł gruntowną modernizację.
Gmina wyremontowała kolejny budynek w Leśnicy. Co obejmował zakres prac?
Tak wygląda wyremontowany budynek Zakładu Gospodarki Komunalnej w Leśnicy
Autor: PL

Niedawno zakończyły się prace nad przebudową budynku komunalnego przy ulicy Kościelnej 1 i 3 w Leśnicy. Odnowiono zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną część obiektu. Wyremontowano również podwórko koło budynku komunalnego przy ulicy Brzegowej 3 w Leśnicy. Teraz dobiegła końca renowacja budynku Zakładu Gospodarki Komunalnej znajdującego się przy ulicy Kościuszki 5 w Leśnicy.

Obiekt przeszedł gruntowy remont. Zadanie objęło skucie starego tynku, uzupełnienie ubytków w murze oraz tynkowanie ścian zaprawą cementowo-wapienną. Odnowiona została sztukateria na frontowej ścianie budynku, wykonano warstwę zbrojącą z siatki włókna szklanego i kleju do ociepleń, a także nałożono tynk mineralny i dwukrotnie pomalowano farbą sylikonową. Wymieniono również parapety zewnętrzne oraz oczyszczono i odnowiono kraty okienne.

- Zdecydowanie poprawiła się estetyka budynku i jest to już kolejna inwestycja, która pokazuje, jak zmienia się nasza gmina - mówi burmistrz Łukasz Jastrzembski.

Koszt inwestycji wyniósł ponad 60 tysięcy złotych. Zrealizowano ją ze środków gminnych.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 30°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Jak czytam te brednie mieszczuchów że wszystko się wycina i sprzedaje do Chin to mi słabo :/ las po to rośnie żeby go wyciąć kiedy ma około 80/100 lat ,potem się sądzi nowy ,co was w tym tak dziwi ? Dobro odnawialne,dzięki temu macie drewno ,książki,domy idioci ogarnięcie się !!! Ło nie sprzedaje drewna do Chin ,do Chin sprzedają je Polskie tartaki !!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Co Ty będziesz człowieku !!! Wszystko co jest eksportowane zagranicę to kupują polskie tartaki i sprzedają zarabiając na tym gigantyczne pieniądze!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:32Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama