Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 17:56
Reklama

Ciężarówka uderzyła w bariery na strzeleckim odcinku A4. Kierowca poszkodowany

Do wypadku na autostradzie A4 doszło w nocy 2 sierpnia na 275 kilometrze, pomiędzy węzłami Kędzierzyn-Koźle a Strzelce Opolskie. Samochód ciężarowy uderzył w bariery przy pasie awaryjnym i bariery separacyjne na remontowanym odcinku. Na czas prowadzonych działań autostrada była zablokowana. Kierowca został poszkodowany.
Ciężarówka uderzyła w bariery na strzeleckim odcinku A4. Kierowca poszkodowany
Ciężarówka uderzyła w bariery na 275 km A4
Autor: OSP Wysoka

Wypadek na autostradzie A4. Samochód ciężarowy uderzył w bariery

Kilka minut po godzinie 2.00 we wtorek, 2 sierpnia, służby otrzymały zgłoszenie o wypadku na 275 kilometrze autostrady A4 między węzłami Kędzierzyn-Koźle a Strzelce Opolskie, na trasie w kierunku Katowic. 

Jak podaje Punkt Informacji Drogowej, pojazd ciężarowy uderzył w bariery przy pasie awaryjnym i w bariery separacyjne na remontowanym odcinku. Po zderzeniu pojazd pozostał na jezdni blokując pas ruchu. Z pojazdu oderwała się winda towarowa. Kierowca ciężarówki został lekko poszkodowany. 

Na czas prowadzonych działań A4 zablokowana była w obydwu kierunkach. Później przywrócono ruch w kierunku Wrocławia jednym pasem, a pojazdy jadące w kierunku Katowic na węźle Kędzierzyn-Koźle kierowane były na objazd. 

Na miejsce wezwano:

  • jeden zastęp OSP Wysoka,
  • trzy zastępy JRG Strzelce Opolskie,
  • jeden zastęp OSP Leśnica,
  • zespół ratownictwa medycznego,
  • dwa radiowozy policji.

Utrudnienia zakończyły się o godzinie 4.40. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 31°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Gdzie są ekolodzy i zieloni jak ich nie opłaca to siedzą cicho skandal. Ocieplanie klimatu emisja dwutlenku to jest temat a las to nie ważnyData dodania komentarza: 17.08.2022, 14:11Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: DzmTreść komentarza: No firma spyta to w czepku rodzona zaczęła od remontu stawu który po roku czasu się rozpadać zaczął a teraz to połowa strzelec jest w jego rękach i większość przetarguw on wygrywa terazData dodania komentarza: 17.08.2022, 13:00Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: SmokTreść komentarza: Pamiętajmy o tym, że drzewa pochodzą z lasu. Ludzie chcą mieć panele, drewniane deski, meble - pani Agnieszko, ludzie krzyczą, że chcą mieć las, a nie panele, proszę nie przeinaczać, co z tego, że zrzucicie odpowiedzialność na ministra, który zatwierdzi plan, wszyscy dobrze wiedzą, że minister potrzebuje na 500+, węgiel+ i chrust+, podpisze wszystko, żeby kasę odstać, a o las niech się troszczą następni...Data dodania komentarza: 17.08.2022, 12:09Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama