Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 18:43
Reklama

Teren między ulicą Zdzieszowicką a Księżowiejską w Leśnicy wypięknieje

W minionym roku powiat strzelecki przebudował most nad rzeką Padół przy ulicy Zdzieszowickiej w Leśnicy. Teraz władze gminy zamierzają odnowić przestrzeń znajdującą się w jego pobliżu. Ładniej ma zrobić się jeszcze w tym roku.
Teren między ulicą Zdzieszowicką a Księżowiejską w Leśnicy wypięknieje
Teren przy wyremontowanym moście zrobi się ładniejszy
Autor: PL

W minionym roku powiat strzelecki przebudował most nad rzeką Padół przy ulicy Zdzieszowickiej w Leśnicy. Inwestycję wykonano przy wsparciu finansowym gminy. Wkrótce odnowę przejdzie przestrzeń znajdująca się w jego pobliżu. 

- Wyremontujemy parking na rogu ulicy Zdzieszowickiej i Księżowiejskiej, na którym pojawi się nowy asfalt i nowe krawężniki, a także wykonamy nasadzenia nowej zieleni na skwerku obok parkingu, tak aby cała przestrzeń razem z nowym mostem ładnie się prezentowała - mówi Łukasz Jastrzembski, burmistrz Leśnicy. 

Zadanie realizowane będzie ze środków gminnych. Podczas ostatniej sesji rady miejskiej zabezpieczono na ten cel 130 tysięcy złotych. Prace wykonane mają być jeszcze w tym roku.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 30°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Jak czytam te brednie mieszczuchów że wszystko się wycina i sprzedaje do Chin to mi słabo :/ las po to rośnie żeby go wyciąć kiedy ma około 80/100 lat ,potem się sądzi nowy ,co was w tym tak dziwi ? Dobro odnawialne,dzięki temu macie drewno ,książki,domy idioci ogarnięcie się !!! Ło nie sprzedaje drewna do Chin ,do Chin sprzedają je Polskie tartaki !!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Co Ty będziesz człowieku !!! Wszystko co jest eksportowane zagranicę to kupują polskie tartaki i sprzedają zarabiając na tym gigantyczne pieniądze!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:32Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama