Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 19:09
Reklama

Czwarte urodziny Domu Seniora w Niezdrowicach. Było wspólne świętowanie

Lipiec to radosny miesiąc w Domu Seniora w Niezdrowicach. Przypadają wtedy jego urodziny. W tym roku obchodzono 4. rocznicę działalności placówki. Z tej okazji ostatnio przybyli do niej goście, którzy świętowali wspólnie z seniorami. Chętni mieszkańcy mogą ciągle do nich dołączyć.
Czwarte urodziny Domu Seniora w Niezdrowicach. Było wspólne świętowanie
Seniorzy z uśmiechami na twarzach świętowali 4. urodziny Domu Seniora w Niezdrowicach
Autor: Dom Seniora w Niezdrowicach

Dom Seniora w Niezdrowicach jest szczególnym miejscem w gminie Ujazd. Niedawno jego członkowie świętowali 4. rocznicę działalności placówki. Z tej okazji odwiedzili ją burmistrz Hubert Ibrom, sekretarz gminy Danuta Ogaza oraz ks. prałat Werner Szygula, którzy wspólnie z seniorami zasiedli przy urodzinowym stole.

- Był tort, kawa, słodki poczęstunek, muzyka, śpiew, występ naszych podopiecznych i mnóstwo uśmiechu - opowiada Małgorzata Bachen, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Ujeździe. - Dziękujemy gościom i wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie przyjęcia - dodaje.

Chętni mieszkańcy gminy Ujazd, którzy ukończyli 60. rok życia, mogą ciągle dołączyć do Domu Seniora. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.00.

- W tym roku wprowadziliśmy możliwość pobytu rotacyjnego, czyli w zmniejszonej liczbie dni, na przykład 3 dni w tygodniu, a także skorzystania z nieodpłatnych usług rehabilitacyjnych - mówi Małgorzata Bachen. 

 - Zapewniamy dojazd, śniadanie, obiad i podwieczorek. Pobyt w ośrodku jest odpłatny w wysokości od 0 do maksymalnie 45 zł za dzień pobytu. Koszt ustalany jest na podstawie dochodów seniorów. Do dyspozycji są również dwie duże sale, które dostosowane są do potrzeb osób starszych, w tym niepełnosprawnych, oraz zielony teren z ławeczkami, altaną i siłownią zewnętrzną. O to, żeby nasi podopieczni dobrze się czuli i spędzali aktywnie czas, dbają opiekunki. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - dodaje.

Zainteresowani mogą pozyskać więcej informacji bezpośrednio w OPS w Ujeździe, telefoniczne pod numerem 77 463 70 47 lub mailowo pod adresem [email protected]

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 30°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Jak czytam te brednie mieszczuchów że wszystko się wycina i sprzedaje do Chin to mi słabo :/ las po to rośnie żeby go wyciąć kiedy ma około 80/100 lat ,potem się sądzi nowy ,co was w tym tak dziwi ? Dobro odnawialne,dzięki temu macie drewno ,książki,domy idioci ogarnięcie się !!! Ło nie sprzedaje drewna do Chin ,do Chin sprzedają je Polskie tartaki !!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Co Ty będziesz człowieku !!! Wszystko co jest eksportowane zagranicę to kupują polskie tartaki i sprzedają zarabiając na tym gigantyczne pieniądze!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:32Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama