Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 19:27
Reklama

Droga powiatowa doczekała się remontu. "Czemu na tak krótkim odcinku?"

Drogi powiatowe wymagają wielu remontów, mieszkańcy niejednokrotnie skarżą się na ich zły stan. Częściowego remontu doczekała się droga Otmice - Siedlec.
Droga powiatowa doczekała się remontu. "Czemu na tak krótkim odcinku?"
Remont drogi Otmice - Siedlec
Autor: Archiwum prywatne

- Na tym odcinku położono 320 metrów nowej nawierzchni asfaltu. To kolejny etap prac, który został zakończony. Kolejne prace mają ruszyć w przyszłym roku w ramach dostępnych środków - mówi pracownik wydziału dróg powiatowych w starostwie w Strzelcach Opolskich.

- Wykonawca zadania miał czas na realizację do 1 sierpnia, ale już teraz nowa nawierzchnia jest gotowa. Koszt inwestycji to ok. 200 tys. zł - wskazuje.

- Z każdym nowym metrem nowego odcinka każdy się cieszy. Nasuwa się tylko pytanie, dlaczego wszystko musi tak długo trwać i remontuje się zbyt małe odcinki drogi jednorazowo - zastanawia się sołtys Otmic Roman Larisz.

Miejmy nadzieję, że kolejne odcinki drogi zostaną wyremontowane już wkrótce ku zadowoleniu wszystkich mieszkańców.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mieszkaniec 28.07.2022 17:56
Nawet nie chce się tego komentować przemilczmy to .uczcijmy to minutą ciszy

ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 30°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Jak czytam te brednie mieszczuchów że wszystko się wycina i sprzedaje do Chin to mi słabo :/ las po to rośnie żeby go wyciąć kiedy ma około 80/100 lat ,potem się sądzi nowy ,co was w tym tak dziwi ? Dobro odnawialne,dzięki temu macie drewno ,książki,domy idioci ogarnięcie się !!! Ło nie sprzedaje drewna do Chin ,do Chin sprzedają je Polskie tartaki !!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Co Ty będziesz człowieku !!! Wszystko co jest eksportowane zagranicę to kupują polskie tartaki i sprzedają zarabiając na tym gigantyczne pieniądze!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:32Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama