Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 18:29
Reklama

Burza zrywała dachówki. Strażacy interweniowali w Suchej i Suchodańcu

W związku burzą i opadami deszczu w sobotę, 23 lipca, w powiecie strzeleckim doszło głównie do uszkodzenia dachów. Strażacy interweniowali w Suchej i Suchodańcu.
Burza zrywała dachówki. Strażacy interweniowali w Suchej i Suchodańcu
Silny wiatr zrywał dachówki z budynków
Autor: OSP Sucha

Burze w powiecie strzeleckim. Z dachów leciały dachówki

W sobotę, 23 lipca, dwa poważniejsze zdarzenia odnotowano na terenie Suchodańca i Suchej.

- W Suchodańcu OSP Krośnica została zadysponowana do dwóch dziur w dachu budynku mieszkalnego, a cztery zastępy: OSP Krośnica, 2 OSP Izbicko i OSP Strzelce Opolskie wyjechały do uszkodzeń dachu na sklepie i budynku mieszkalnym – informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu. 

W Suchej obecne były zastępy OSP Sucha i JRG Strzelce Opolskie. Tu naprawiano dach garażu oraz budynku mieszkalnego.

Ponadto, strażacy wyjeżdżali do połamanych gałęzi i drzew pochylonych nad drogą. Do tych zdarzeń doszło m.in. w Suchej, Żędowicach, Lichyni, Izbicku, Grodzisku i Rozmierzy. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


OSP Grodzisko
OSP Grodzisko

OSP Grodzisko
OSP Grodzisko

OSP Grodzisko
OSP Grodzisko


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 31°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Gdzie są ekolodzy i zieloni jak ich nie opłaca to siedzą cicho skandal. Ocieplanie klimatu emisja dwutlenku to jest temat a las to nie ważnyData dodania komentarza: 17.08.2022, 14:11Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: DzmTreść komentarza: No firma spyta to w czepku rodzona zaczęła od remontu stawu który po roku czasu się rozpadać zaczął a teraz to połowa strzelec jest w jego rękach i większość przetarguw on wygrywa terazData dodania komentarza: 17.08.2022, 13:00Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dach
Reklama