Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 18:40
Reklama

Wakacje w gminie Kolonowskie pełne atrakcji! Zobaczcie, co robią najmłodsi

Jak co roku Biblioteka i Centrum Kultury w Kolonowskiem zadbała o to, by najmłodsi mieszkańcy gminy aktywnie spędzili wakacyjny czas. 27 czerwca odbyło się ognisko z okazji rozpoczęcia wakacji. Zorganizowano je w Gospodarstwie Innego Wymiaru Giprol w Staniszczach Małych.
Wakacje w gminie Kolonowskie pełne atrakcji! Zobaczcie, co robią najmłodsi
Uczestnicy spaceru z leśnikiem
Autor: BICEK

Wakacje z Biblioteką i Centrum Kultury w Kolonowskiem 

Dzięki Bibliotece i Centrum Kultury w Kolonowskiem każdego dnia maluchy z gminy spędzają czas na innej aktywności. Za nami jest już turniej piłki nożnej na hali sportowej, warsztaty cyrkowe i taneczne, zajęcia z szydełkowania, przygotowania ekologicznych mydełek i kuchni molekularnej. Dzieci wzięły udział w spacerze z leśnikiem, zajęciach z legorobotyki oraz rajdzie rowerowym do Krasiejowa. Dla najmłodszych przygotowano również wyjazdy - dzieci odwiedziły park wodny w Rudzie Śląskiej, Sztolnię Luiza w Zabrzu oraz Kreatywne Centrum Zabaw w Katowicach.

W poniedziałek, 18 lipca, wystartowały dwutygodniowe półkolonie, które prowadzi Fundacja Promowania Sztuki Ależ Gustawie.

Sierpień szykuje się równie aktywnie jak lipiec. Najmłodsi wezmą udział m.in. w runmageddonie w Staniszczach Małych, warsztatach bębniarskich, makramy, malowania na płótnie. Zaplanowane są również festyn bezpieczeństwa, gra miejska i wyjazd na kręgle do Zawadzkiego.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 30°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Jak czytam te brednie mieszczuchów że wszystko się wycina i sprzedaje do Chin to mi słabo :/ las po to rośnie żeby go wyciąć kiedy ma około 80/100 lat ,potem się sądzi nowy ,co was w tym tak dziwi ? Dobro odnawialne,dzięki temu macie drewno ,książki,domy idioci ogarnięcie się !!! Ło nie sprzedaje drewna do Chin ,do Chin sprzedają je Polskie tartaki !!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Co Ty będziesz człowieku !!! Wszystko co jest eksportowane zagranicę to kupują polskie tartaki i sprzedają zarabiając na tym gigantyczne pieniądze!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:32Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama