Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 17:43
Reklama

OSP Izbicko przyjedzie po złom. "Każdy mieszkaniec może się do nas zgłosić"

Strażacy już niejednokrotnie pokazali, że można na nich liczyć w każdej sytuacji. Nie tylko gaszą pożary, uczestniczą w akcjach ratunkowych, ale aktywnie włączają się w życie społeczne wsi. Teraz ludzie dobrej woli mogą przekazać złom dla jednostki z Izbicka, by wspomóc jej rozwój.
OSP Izbicko przyjedzie po złom. "Każdy mieszkaniec może się do nas zgłosić"
Cały czas można przekazywać strażakom z Izbicka złom
Autor: OSP Izbicko

Ludzie porządkują swoje domostwa, garaże, szopy, znajdując tam wiele niepotrzebnych rzeczy. Nie każdy ma jak zawieźć je na złomowisko.

- Dlatego zrodziła się myśl, aby zbiórka złomu była otwarta i wszyscy chętni mieszkańcy, którzy mają coś do oddania, mogli się do nas zgłaszać - mówi prezes OSP Izbicko Waldemar Joszko.

- My przyjedziemy i to odbierzemy. Zebrane fundusze ze sprzedaży złomu przekażemy do naszej puli, która posłuży nam w przyszłości. W różnych programach czy projektach należy mieć też wkład własny. Fundusze ze zbiorki na pewno się do tego przydadzą - dodaje.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 31°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Gdzie są ekolodzy i zieloni jak ich nie opłaca to siedzą cicho skandal. Ocieplanie klimatu emisja dwutlenku to jest temat a las to nie ważnyData dodania komentarza: 17.08.2022, 14:11Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: DzmTreść komentarza: No firma spyta to w czepku rodzona zaczęła od remontu stawu który po roku czasu się rozpadać zaczął a teraz to połowa strzelec jest w jego rękach i większość przetarguw on wygrywa terazData dodania komentarza: 17.08.2022, 13:00Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: SmokTreść komentarza: Pamiętajmy o tym, że drzewa pochodzą z lasu. Ludzie chcą mieć panele, drewniane deski, meble - pani Agnieszko, ludzie krzyczą, że chcą mieć las, a nie panele, proszę nie przeinaczać, co z tego, że zrzucicie odpowiedzialność na ministra, który zatwierdzi plan, wszyscy dobrze wiedzą, że minister potrzebuje na 500+, węgiel+ i chrust+, podpisze wszystko, żeby kasę odstać, a o las niech się troszczą następni...Data dodania komentarza: 17.08.2022, 12:09Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama