Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 19:04
Reklama

Opolski oddział NFZ zaprasza na dzień otwarty. Zobaczcie, co zaplanowano

Opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza już w najbliższą środę, 20 lipca, na dzień otwarty pn. „Cukrzyca i otyłość, a letnie pokusy". W programie przewidziano m.in. konsultacje diabetologa i dietetyka klinicznego, pomiar glikemii oraz doradztwo z zakresu profilaktyki.
Opolski oddział NFZ zaprasza na dzień otwarty. Zobaczcie, co zaplanowano
Autor: pexels.com

Opolski Oddział Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Opolu przy ulicy Ozimskiej 72a zaprasza na dzień otwarty. Ten odbędzie się w środę, 20 lipca, w godzinach 10.00 - 14.00. 

W programie:

  • konsultacje diabetologa,
  • konsultacje dietetyka klinicznego,
  • pomiar glikemii,
  • pomiary w kiosku profilaktycznym NFZ (wzrostu, masy ciała, indeksu masy ciała, czyli BMI, składu ciała, ciśnienia tętniczego krwi)
  • doradztwo z zakresu profilaktyki, Diety NFZ,
  • możliwość wyrobienia karty EKUZ,
  • potwierdzenie Profilu Zaufanego oraz założenie Internetowego Konta Pacjenta (IKP),
  • Prezentacja aplikacji mojeFizjo+ oraz mojeZdrowie+.
     

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 30°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Jak czytam te brednie mieszczuchów że wszystko się wycina i sprzedaje do Chin to mi słabo :/ las po to rośnie żeby go wyciąć kiedy ma około 80/100 lat ,potem się sądzi nowy ,co was w tym tak dziwi ? Dobro odnawialne,dzięki temu macie drewno ,książki,domy idioci ogarnięcie się !!! Ło nie sprzedaje drewna do Chin ,do Chin sprzedają je Polskie tartaki !!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:35Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: HubiTreść komentarza: Co Ty będziesz człowieku !!! Wszystko co jest eksportowane zagranicę to kupują polskie tartaki i sprzedają zarabiając na tym gigantyczne pieniądze!!!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:32Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: P.M.Treść komentarza: Skwer 100 m od Parku. Kto na to wpadł ? Pierwszy czy jego zastępca? Komu tu jeszcze dać zarobić.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 18:26Źródło komentarza: Skwer w centrum Strzelec Opolskich zmieni oblicze. Toaleta ma mieć zielony dachAutor komentarza: WojtTreść komentarza: A 5 milionów M3 drewna codziennie płynie do Chin gdzie tu logika gospodarka rabunkowa i tyleData dodania komentarza: 17.08.2022, 16:46Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: Wycięto część lasu między autobaną, Kolonią Jaryszowską i Jaryszowem - ul.Leśna!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:49Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"Autor komentarza: KrisTreść komentarza: a Fundusz Leśny ma służyć Ziobrze i Solidarnej Polsce (Woś)!Data dodania komentarza: 17.08.2022, 15:45Źródło komentarza: Pod Strzelcami Opolskimi znikają lasy. "Nie idzie to w dobrym kierunku"
Reklama