Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 21:59
Reklama

Michał Zgodzaj z OSP Raszowa na krajowych zawodach. "Czekaliśmy 21 lat"

Michał Zgodzaj z Ochotniczej Straży Pożarnej w Raszowej wygrał etap gminny, powiatowy i wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Niedawno reprezentował jednostkę podczas eliminacji krajowych, które odbyły się w Miliczu.
Michał Zgodzaj z OSP Raszowa na krajowych zawodach. "Czekaliśmy 21 lat"
Autor: OSP Raszowa

- Niestety zabrakło parę punktów do etapu ustnego. Wierzymy jednak, że zdobyta wiedza i doświadczenie z pewnością zaprocentują w kolejnych edycjach turnieju. Michał przygodę z OTWP zaczął dopiero w tym roku i już udało mu się zajść bardzo wysoko, z czego jesteśmy bardzo dumni - mówi Marcin Murlowski, prezes OSP Raszowa.

- Zakres materiału, który musi opanować uczestnik, jest naprawdę ogromny, dlatego bardzo cieszymy się, że Michał tak godnie reprezentował naszą jednostkę, tym bardziej że to dopiero druga osoba w historii naszej straży, która zakwalifikowała się na etap centralny. Na taki wyniki musieliśmy czekać aż 21 lat - dodaje.

Młodemu strażakowi niewiele zabrakło, by przejść do kolejnego etapu eliminacji krajowych turnieju, ale i tak udało mu się osiągnąć wielki sukces. Gratulujemy!

Strażacy z OSP w Raszowej dziękują Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich za transport uczestników.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SmokTreść komentarza: Czy wypada wygłaszać polityczne przemowy z ambony?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 21:34Źródło komentarza: Czy po cmentarzu wypada jeździć rowerem? "To nie droga eksterytorialna"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: Nosz kurka co za cyrk, godny kaczystanu. Będą szukać "nowej lokalizacji", giganci intelektu, gdzie kto ma zaparkować swoje pudło jak do roboty przyjedzie, to wie od razu i bez żadnego szukania, teraz pewnie jeszcze komisję do tego powołają. Przetarg rozpiszcie, kuźwa majtki z dooopy zleciały i się nie zorientowali. Co tam nie było gościa, co dostał auto na stan, żeby go pilnował? No i ten komentarz SO: "mamy nadzieję, że auto będzie przetransportowane w bezpieczniejsze miejsce". Ja mam nadzieję, odpowiedzialny za to auto zapłaci za nie ze swojej kieszeni, a gdzie je zaparkuje, to mnie g... obchodzi.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 21:31Źródło komentarza: Przy kręgielni Oaza stoi wrak. Okazuje się, że to własność gminy Zawadzkie!Autor komentarza: JoTreść komentarza: A Jemielnica dalej głosuje na PiS...Data dodania komentarza: 09.08.2022, 08:30Źródło komentarza: Droższy odbiór śmieci w kolejnej gminie. Mieszkańcy mogą spodziewać się podwyżkiAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: jestem mieszkańcem gminy Zawadzkie i pierwsze słyszęo takiej ankiecieData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:38Źródło komentarza: Co z przyszłością gminy Zawadzkie? Wkrótce mija termin zgłaszania uwagAutor komentarza: SwojTreść komentarza: Wspolczuje ci.Data dodania komentarza: 07.08.2022, 11:04Źródło komentarza: Biedronka w Strzelcach Opolskich otwarta w niedziele? Są sprzeczne informacjeAutor komentarza: PLTreść komentarza: eee JAKIEGO PAŃSTWA ? tego z tektury czy tego teoretycznego ?Data dodania komentarza: 05.08.2022, 22:26Źródło komentarza: Biedronka w Strzelcach Opolskich otwarta w niedziele? Są sprzeczne informacje
Reklama