Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 21:20
Reklama

Pijany kierowca wpadł po alarmie mundurowej z więzienia w Strzelcach Opolskich

Major Violetta Więcek zauważyła samochód jadący całą szerokością drogi. Zaalarmowała policjantów, którzy zatrzymali kierowcę pojazdu. Okazało się, że był kompletnie pijany!
Pijany kierowca wpadł po alarmie mundurowej z więzienia w Strzelcach Opolskich
Pijany kierowca wpadł po alarmie mundurowej z więzienia w Strzelcach Opolskich
Autor: fot. pixabay.com / zdjęcie ilustracyjne

Jechał całą szerokością drogi. Wpadł dzięki mundurowej z więzienia w Strzelcach Opolskich

Major Violetta Więcek pracuje w Zakładzie Karnym nr 1 w Strzelcach Opolskich. Kilka dni temu po zakończonej służbie w drodze do domu zauważyła samochód, który poruszał się całą szerokością jezdni. Nie czekając długo sięgnęła po telefon i zadzwoniła na numer alarmowy. 

Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli i przebadali kierowcę alkomatem. Okazało się, że mężczyzna miał w wydychanym powietrzu około trzech promili alkoholu!

Wzorowa postawa pani Violetty sprawiła, że z ruchu drogowego wyeliminowano kierowcę, który swoim bezmyślnym zachowaniem mógł doprowadzić do tragedii. Gdy o sytuacji dowiedział się dyrektor Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich, postanowił uhonorować postawę Violetty Wiącek urlopem nagrodowym. 

Pijany kierowca odpowie przed sądem. Stracił już prawo jazdy, grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!


Major Violetta Więcek za swoją postawę została uhonorowana urlopem nagrodowym.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Hrabia 03.07.2022 16:19
Pijesz to nigdy nie jedź !

ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JoTreść komentarza: A Jemielnica dalej głosuje na PiS...Data dodania komentarza: 09.08.2022, 08:30Źródło komentarza: Droższy odbiór śmieci w kolejnej gminie. Mieszkańcy mogą spodziewać się podwyżkiAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: jestem mieszkańcem gminy Zawadzkie i pierwsze słyszęo takiej ankiecieData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:38Źródło komentarza: Co z przyszłością gminy Zawadzkie? Wkrótce mija termin zgłaszania uwagAutor komentarza: SwojTreść komentarza: Wspolczuje ci.Data dodania komentarza: 07.08.2022, 11:04Źródło komentarza: Biedronka w Strzelcach Opolskich otwarta w niedziele? Są sprzeczne informacjeAutor komentarza: PLTreść komentarza: eee JAKIEGO PAŃSTWA ? tego z tektury czy tego teoretycznego ?Data dodania komentarza: 05.08.2022, 22:26Źródło komentarza: Biedronka w Strzelcach Opolskich otwarta w niedziele? Są sprzeczne informacjeAutor komentarza: Dr ElżbietkaTreść komentarza: do Pozytywny Gość .. pracujemy 7 dni w tygodniu a za niedzielę mamy dzień wolny .. POSŁUCHAJ KRETYNIE u ciebie[ w psychiatryku] tydzień trwa 8 dni ?Data dodania komentarza: 05.08.2022, 22:24Źródło komentarza: Biedronka w Strzelcach Opolskich otwarta w niedziele? Są sprzeczne informacjeAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: OSZUKANO STRZELECKI RATUSZ .. czy to prawda co sugeruje Strzelec Opolski że SPRAWĘ WĄTKU STRZELECKIEGO bada CENTRALNE BIURO ANTYKORUPCYJNE ?Data dodania komentarza: 05.08.2022, 19:49Źródło komentarza: Wyłudzili 80 mln zł na fikcyjne zajęcia. Działali m.in. w Strzelcach Opolskich
Reklama