Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 07:37
Reklama

Wypadek na A4. Zderzenie osobówki i samochodu ciężarowego. Cztery osoby ranne

Na 281 kilometrze autostrady A4 pomiędzy węzłami Łany i Strzelce Opolskie doszło do wypadku. Zderzyły się samochód osobowy i ciężarowy. Na miejscu pracują służby, lądował również helikopter LPR.
Wypadek na A4. Zderzenie osobówki i samochodu ciężarowego. Cztery osoby ranne
Wypadek na A4. Zderzenie osobówki i samochodu ciężarowego
Autor: OSP Olszowa

Wypadek na A4. Trzy osoby ranne 

W czwartek, 23 czerwca, kilka minut przed godziną 14.00 doszło do wypadku na 281 kilometrze autostrady A4. Pomiędzy węzłami Łany i Strzelce Opolskie zderzyły się samochód osobowy i ciężarowy. Cztery osoby są ranne. 

Autostrada jest zablokowana. Na miejscu ląduje śmigłowiec LPR. 

- Wszystkich podróżujących w kierunku Wrocławia prosimy o kierowanie się na węzeł Łany. Z kolei kierowców jadących w stronę Katowic prosimy o zjazd na węźle Gogolin. Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas objazdów i stosowanie się do znaków drogowych - mówi st. sierż. Marta Białek z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich.

Utrudnienia potrwają kilka godzin. O godz. 15.57 ruch pojazdów został wznowiony wahadłowo w obydwu kierunkach - rozebrano separatory oddzielające pasy ruchu na czas remontu (na jezdni południowej). Utworzono tymczasowy przejazd na 281 km. 

Aktualizacja: utrudnienia zakończyły się o godzinie 20.00. 

Dwa dni temu na strzeleckim odcinku autostrady również doszło do wypadku, niestety śmiertelnego. Jak wstępnie ustaliła policja 45-letni kierowca renault nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył ciężarowej scanii. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.  

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!


fot. Czytelnik
fot. Czytelnik


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Petro 23.06.2022 20:47
Dziennie słysze na Radiu ze coś sie dzieje na opolskim odcinku A4.

ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 23°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama