Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 06:29
Reklama

Zaskakujący finał awantury. Boso i w bieliźnie uciekł przez okno z narkotykami

Policjanci zostali wezwani do awantury domowej. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że jeden z uczestników zdarzenia uciekł przez okno. Był boso i w samej bieliźnie. Uciekał przed policjantami z siatką pełną narkotyków.
Zaskakujący finał awantury. Boso i w bieliźnie uciekł przez okno z narkotykami
Boso i w bieliźnie uciekł przez okno z narkotykami
Autor: fot. pixabay.com / zdjęcie ilustracyjne

Boso i w samej bieliźnie uciekł przez okno z torbą pełną narkotyków

Do zdarzenia doszło w niedzielę około południa w Opolu. Dyżurny policji odebrał zgłoszenie o awanturze domowej. Wynikało z niego, że mężczyzna bije kobietę. - Pod wskazanym adresem w jednym z mieszkań w Opolu, już na klatce schodowej słychać było kłócącą się parę - relacjonuje Agnieszka Nierychła, oficer prasowy komendy miejskiej policji w Opolu.

Gdy policjanci zapukali do drzwi i się przedstawili, w mieszkaniu zapanowała cisza. 

- Wówczas jeden z funkcjonariuszy udał się na tył budynku, gdzie znajdowały się okna mieszkania. Zauważył mężczyznę uciekającego boso i w samej bieliźnie, z reklamówką w rękach. Ruszył za nim w pościg. Już po chwili uciekinier został zatrzymany i obezwładniony - mówi Agnieszka Nierychła.

Podczas ucieczki mężczyzna wyrzucił reklamówkę. O tym, gdzie ona się znajduje, mundurowych poinformował świadek pościgu. Wewnątrz były narkotyki. To skłoniło policjantów do przeszukania mieszkania.

- Tam również ujawnili zakazane substancje. Łącznie do tej sprawy policjanci zabezpieczyli blisko pół kilograma amfetaminy i marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających - wylicza policjantka.

Prokuratura Rejonowa w Opolu zawnioskowała o jego tymczasowe aresztowanie. - 28-latek trafił już do aresztu na 3 miesiące. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia - mówi Agnieszka Nierychła.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama