Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 06:26
Reklama

Pożar cysterny przewożącej mleko na drodze między Zalesiem Śląskim a Cisową

W środę, 22 czerwca, około godziny 7.00 strażacy zostali wezwani do pożaru ciężarówki na drodze między Zalesiem Śląskim a Cisową. Okazało się, że zapaliło się koło cysterny przewożącej mleko.
Pożar cysterny przewożącej mleko na drodze między Zalesiem Śląskim a Cisową
Na drodze między Zalesiem Śląskim a Cisową doszło do pożaru cysterny przewożącej mleko
Autor: OSP Leśnica

Pożar cysterny z mlekiem na trasie Zalesie Śląskie - Cisowa

Zgłoszenie o pożarze cysterny przewożącej mleko strażacy otrzymali w środę, 22 czerwca, tuż po godzinie 7.00. W naczepie pojazdu zapaliło się koło.

Do zdarzenia doszło na drodze między Zalesiem Śląskim a Cisową, na granicy powiatu strzeleckiego i kędzierzyńsko-kozielskiego. Na miejsce wezwano jednostki z obu powiatów. Strażacy ugasili pożar. 

Nikt nie został poszkodowany. Na miejscu pracowały zastępy OSP Leśnica, OSP Zalesie Śląskie, JRG Strzelce Opolskie, OSP Cisowa, OSP Miejsce Kłodnickie i JRG Kędzierzyn-Koźle.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama