Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 07:01
Reklama

III Charytatywny Bieg Śladami Zeflika podliczony. Zebrano pokaźną sumę!

Kilka tygodni temu w Niezdrowicach odbył się III Charytatywny Bieg Śladami Zeflika. Podczas imprezy zbierano pieniądze na wsparcie rehabilitacji Marka z Zimnej Wódki. Organizatorzy podliczyli już zbiórkę. Udało się zebrać pokaźną kwotę!
III Charytatywny Bieg Śladami Zeflika podliczony. Zebrano pokaźną sumę!
Marek z organizatorami III Charytatywnego Biegu Śladami Zeflika
Autor: PL

Bieg Zeflika w Niezdrowicach. Zebrano pokaźną kwotę!

III Charytatywny Bieg Śladami Zeflika odbył się 15 maja. W imprezie udział wzięła liczna grupa biegaczy, a także mieszkańców, którzy przybyli do Niezdrowic, by wspomóc zbiórkę pieniędzy na rehabilitację Marka z Zimnej Wódki. Chłopiec ma 11 lat, urodził się z wrodzonym wodogłowiem, przepukliną oponowo-mózgową, porażeniem dziecięcym, jest pod opieką specjalistów i porusza się na wózku. 

Organizatorzy podliczyli pieniądze, które zebrano podczas imprezy. Na konto Marka trafi ponad 42 tys. zł. We wtorek, 21 czerwca, odbyło się spotkanie, podczas którego wręczono chłopcu i jego mamie symboliczny czek. Ci nie kryli radości i wzruszenia. 

- Bardzo cieszymy się, że mimo trudnej sytuacji udało nam się zorganizować taką imprezę, a przy okazji dorzucić cegiełkę do wsparcia rehabilitacji Marka - mówią organizatorzy ze Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Wsi Niezdrowice. 

To już trzeci raz, kiedy pieniądze zebrane podczas biegu Zeflika komuś pomogły. Podczas pierwszej edycji przeznaczono je na zakup protezy dla mężczyzny, który stracił nogę, a podczas drugiej na wsparcie w leczeniu małego mieszkańca Niezdrowic, Aaronka, cierpiącego na trisomię 21. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama