Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 07:00
Reklama

Z wiaduktu na autostradzie A4 spadają barierki! "To niedopuszczalne"

Z wiaduktu na autostradzie A4 wprost na drogę łączącą Nogowczyce z Jaryszowem spadają plastikowe bariery drogowe - z taką informacją zgłosiło się do naszej redakcji kilku mieszkańców gminy Ujazd. Mamy stanowisko zarządcy drogi w tej sprawie.
Z wiaduktu na autostradzie A4 spadają barierki! "To niedopuszczalne"
Z wiaduktu na autostradzie A4 spadały barierki
Autor: archiwum prywatne

Plastikowe barierki spadają z autostrady A4

Do naszej redakcji zadzwoniło kilku kierowców podróżujących trasą Nogowczyce - Jaryszów. - Z wiaduktu spadają plastikowe barierki, uważajcie na siebie! - apelowali do innych kierowców.

- Prawie spadły mi na auto gdy tamtędy przejeżdżałam! - alarmuje jedna z czytelniczek.

Wspomniany odcinek to 280 km autostrady, jezdnia w stronę Katowic. 

- Obiekt mostowy jest remontowany w ramach prowadzonych prac na autostradzie A4. Jezdnia jest zamknięta dla ruchu - informuje Agata Andruszewska, rzecznik opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. 

- Bariery betonowe musiały zostać rozebrane ze względu na zły stan techniczny. Na czas prowadzonych prac pracownicy pracujący na górze obiektu zabezpieczają się plastykowymi barierami typu „new jersey” U-14e. Sytuacja spadających elementów barier jest niedopuszczalna i wykonawca został wezwany do właściwego ustawienia tych barier i nie dopuszczenia do ich spadania z wysokości - dodaje Agata Andruszewska. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama