Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 16:48
Reklama

Droga między Olszową a Zimną Wódką zamknięta. Kierowców obowiązuje objazd

Rozpoczął się remont drogi między Olszową a Zimną Wódką. To kontynuacja prac, zapoczątkowanych w zeszłym roku. Trasa jest nieprzejezdna. Wyznaczono objazd dla kierowców.
Droga między Olszową a Zimną Wódką zamknięta. Kierowców obowiązuje objazd
Trwa przebudowa drogi między Olszową a Zimną Wódką
Autor: Gmina Ujazd

Ruszyły prace nad przebudową drogi powiatowej między Olszową a Zimną Wódką. Wyremontowany zostanie 450-metrowy odcinek jezdni. To kontynuacja działań, które rozpoczęto w zeszłym roku. Wówczas nową nawierzchnię zyskało 350 metrów drogi, prowadzącej od kościoła w Olszowej w stronę Zimnej Wódki. Teraz odnawiany jest kolejny odcinek. 

Na czas remontu droga wyłączona jest z użytkowania. Kierowców obowiązuje objazd. Wyznaczono go przez Klucz, aż do drogi wojewódzkiej numer 426. Utrudnienia potrwają do końca lipca. Wtedy planuje się zakończyć prace. 

Zadanie realizowane jest przez powiat strzelecki oraz gminę Ujazd. Koszt wynosi 400 tys. zł. Każdy z zaangażowanych samorządów przeznaczył na ten cel 200 tys. zł.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
zachmurzenie duże

Temperatura: 19°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LolekTreść komentarza: Po raz kolejny bohaterzy się wykazali. Medale im dać. Pewnie sami podpalają żeby głośno o nich było. Kotów na drzewie brak to teraz ścierniska się palą.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 23:14Źródło komentarza: Pożar w Szymiszowie. Paliło się ściernisko. Na miejscu 8 zastępów strażyAutor komentarza: DriverTreść komentarza: remont ma potrwać do LISTOPADA .. a czy kiedykolwiek przez strzelce moża było przejechać .. NORMALNIE?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: HrabiaTreść komentarza: Czy to znaczy że w Strzelcach będziesz można normalnie przejechać przez miasto ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 20:06Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: Bua ha ha. Kierowcy mają odetchnąć, ponieważ remont przeniesie się na drugą nitkę. Oj PISmaki.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 18:47Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: czy to znaczy że przejazd przez bramki w Sieroniowicach również będzie otwarty od 8 lipca ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 16:31Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: poważnie ? ..a ..to.. niespodziankaData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:18Źródło komentarza: Zator na autostradzie A4 pod Strzelcami Opolskimi. Rośnie korek w stronę Katowic
ReklamaStahlbau
Reklama