Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 06:37
Reklama

Egzamin na kartę rowerową w strzeleckiej jedynce. Jak poszło uczniom?

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 Strzelcach Opolskich zdawali egzamin na kartę rowerową. Blisko 70 osób sprawdzało swoje umiejętności pod czujnym okiem nauczycieli i policjantów.
Egzamin na kartę rowerową w strzeleckiej jedynce. Jak poszło uczniom?
Policjanci bacznie przypatrywali się zmaganiom uczniów
Autor: KPP Strzelce Opolskie

W ubiegłym tygodniu strzeleccy policjanci wspólnie z nauczycielami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich przeprowadzili egzamin na kartę rowerową.

- Uczniowie mieli do pokonania tor przeszkód, który sprawdzał ich znajomość znaków drogowych, umiejętność odpowiedniego sygnalizowania wykonywanych manewrów, a także utrzymywanie równowagi na rowerze -mówi Marta Białek z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. 

Do egzaminu przystąpiło blisko 70 dzieci, wszystkie zdały egzamin. 

Ładuję odtwarzacz...

 

Bezpieczeństwo na drogach to nasza wspólna sprawa, dlatego już od najmłodszych lat powinniśmy rozmawiać z dziećmi o prawidłowym zachowaniu na drodze. 

- Wiedza i umiejętności, które nabędą teraz przydadzą im się już zawsze. Dlatego warto jest uczyć dzieci podstawowych zachowań bezpieczeństwa, o których powinny pamiętać w drodze do szkoły, podczas spaceru czy wycieczki rowerowej - dodaje Marta Białek. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama