Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 18:41
Reklama

Parking przy ruinach zamku w Ujeździe był jak czołgowisko. Już jest wyrównany

Niedawno pisaliśmy, że na części placu przy ruinach zamku w Ujeździe pojawiły się wyboje. O problemie poinformowała nas Czytelniczka, która parkuje tam samochód. W ostatnim czasie teren został wyrównany.
Parking przy ruinach zamku w Ujeździe był jak czołgowisko. Już jest wyrównany
Parking przy ruinach zamku w Ujeździe został wyrównany
Autor: PL

- Ubytki uzupełniliśmy mączką, z której zrobiony jest plac. Wiemy jednak, że jest to rozwiązanie tymczasowe, ponieważ taki materiał jest mało trwały. Docelowo chcielibyśmy go utwardzić i zrobić tutaj parking asfaltowy, z którego korzystać będą mogli mieszkańcy - mówi burmistrz Hubert Ibrom.

To możliwe będzie po zakończeniu trwałości projektu, w ramach którego zrewitalizowano wzgórze zamkowe i utworzono plac. Termin mija we wrześniu tego roku. Wówczas władze gminy zamierzają zająć się sprawą.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 17°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LolekTreść komentarza: Po raz kolejny bohaterzy się wykazali. Medale im dać. Pewnie sami podpalają żeby głośno o nich było. Kotów na drzewie brak to teraz ścierniska się palą.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 23:14Źródło komentarza: Pożar w Szymiszowie. Paliło się ściernisko. Na miejscu 8 zastępów strażyAutor komentarza: DriverTreść komentarza: remont ma potrwać do LISTOPADA .. a czy kiedykolwiek przez strzelce moża było przejechać .. NORMALNIE?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: HrabiaTreść komentarza: Czy to znaczy że w Strzelcach będziesz można normalnie przejechać przez miasto ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 20:06Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: Bua ha ha. Kierowcy mają odetchnąć, ponieważ remont przeniesie się na drugą nitkę. Oj PISmaki.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 18:47Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: czy to znaczy że przejazd przez bramki w Sieroniowicach również będzie otwarty od 8 lipca ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 16:31Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: poważnie ? ..a ..to.. niespodziankaData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:18Źródło komentarza: Zator na autostradzie A4 pod Strzelcami Opolskimi. Rośnie korek w stronę Katowic
ReklamaStahlbau
Reklama