Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 07:32
Reklama

Ksiądz Wolfgang Jośko ze Strzelec Opolskich obchodzi 65. rocznicę urodzin

W niedzielę 19 czerwca ks. Wolfgang Jośko, rezydent parafii św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich, obchodzi 65. rocznicę urodzin. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona w kościele parafialnym o godz. 11.30.
Ksiądz Wolfgang Jośko ze Strzelec Opolskich obchodzi 65. rocznicę urodzin
Ks. Wolfgang Jośko

Ks. Wolfgang Jośko kończy 65 lat

Ks. Wolfgang Jośko został wyświęcony na kapłana 16 maja 1982 roku. Od 2013 jest rezydentem w parafii św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich, wcześniej od 1995 roku był jej proboszczem. Pracował również jako wikariusz w Kędzierzynie-Koźlu w kościele św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej, a jako młody ksiądz pełnił posługę w Gliwicach w parafii św. Michała.

Niedawno duchowny obchodził też 40. rocznicę święceń.

Wierni, na wieść o urodzinach ks. Wolfganga Jośko, od rana ślą mu wyrazy serdecznych życzeń.

"Wszystkiego najlepszego z okazji jubileuszu, darów ducha świętego., Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata oraz dużo zdrowia" - napisała pani Edyta.

Do wszystkich serdeczności dołącza się redakcja "Strzelca Opolskiego".

Najlepsze życzenia przekazujemy też ks. radcy Joachimowi Dembończykowi, który obchodzi dziś 62. rocznicę święceń kapłańskich.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 23°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama