Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 18:03
Reklama

Zawody pożarnicze gminy Izbicko. Ależ to było widowisko! Mamy wyniki

W sobotę 18 czerwca w Otmicach odbyły się zawody strażackie gminy Izbicko. Brało w nich udział dziesięć drużyn seniorskich (w tym trzy kobiece) oraz pięć drużyn młodzieżowych (w tym jedna dziewczęca).
Zawody pożarnicze gminy Izbicko. Ależ to było widowisko! Mamy wyniki

Poszczególne drużyny startowały w zmaganiach sportowo-pożarniczych. Oprócz zmagań sprawnościowych podczas zawodów zostały wręczone nagrody laureatom gminnego etapu ogólnopolskiego strażackiego konkursu plastycznego i turnieju wiedzy pożarniczej.

- Zawody zazwyczaj odbywały się w Izbicku, ale stwierdziliśmy, że w Otmicach jest fantastyczne miejsce, boisko, które może służyć do organizacji takiego wydarzenia. Sportowcy często skarżą się, że murawa jest uszkodzona, a tu nie ma z tym problemu - podkreśla Brygida Pytel, wójt Izbicka.

- W czasie zawodów kontuzji uległ jeden zawodnik, a po za tym zawody były przeprowadzone w sposób wzorowy - mówi Piotr Zdziechowski sędzia główny zawodów i rzecznik komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich.

Kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

  • W kategorii młodzieżowej dziewcząt miejsce pierwsze dla OSP Borycz.
  • W kategorii chłopców: pierwsze miejsce dla OSP Izbicko, miejsce drugie OSP Borycz, miejsce trzecie OSP Siedlec, miejsce czwarte OSP Krośnica.
  • W kategorii seniorskiej kobiet: pierwsze miejsce przyznano dla OSP Izbicko, miejsce drugie OSP Siedlec i miejsce trzecie panie z OSP Krośnica.
  • W kategorii seniorskiej mężczyzn: miejsce pierwsze dla OSP Borycz II, miejsce drugie OSP Izbicko, miejsce trzecie OSP Borycz I.
  • W zawodach udział wzięli również starsi strażacy startując w kategorii oldboy: miejsce pierwsze dla OSP Borycz i miejsce drugie OSP Krośnica.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
zachmurzenie duże

Temperatura: 18°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LolekTreść komentarza: Po raz kolejny bohaterzy się wykazali. Medale im dać. Pewnie sami podpalają żeby głośno o nich było. Kotów na drzewie brak to teraz ścierniska się palą.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 23:14Źródło komentarza: Pożar w Szymiszowie. Paliło się ściernisko. Na miejscu 8 zastępów strażyAutor komentarza: DriverTreść komentarza: remont ma potrwać do LISTOPADA .. a czy kiedykolwiek przez strzelce moża było przejechać .. NORMALNIE?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: HrabiaTreść komentarza: Czy to znaczy że w Strzelcach będziesz można normalnie przejechać przez miasto ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 20:06Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: Bua ha ha. Kierowcy mają odetchnąć, ponieważ remont przeniesie się na drugą nitkę. Oj PISmaki.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 18:47Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: czy to znaczy że przejazd przez bramki w Sieroniowicach również będzie otwarty od 8 lipca ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 16:31Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: poważnie ? ..a ..to.. niespodziankaData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:18Źródło komentarza: Zator na autostradzie A4 pod Strzelcami Opolskimi. Rośnie korek w stronę Katowic
ReklamaStahlbau
Reklama