Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 18:01
Reklama

Zaskakująca kradzież w Zawadzkiem. Ktoś zabrał hotel dla owadów z parku

Około tygodnia - tyle czasu wisiał na drzewie w parki miejskim w Zawadzkiem hotel dla owadów. Urzędnicy apelują o pomoc w ustaleniu złodzieja.
Zaskakująca kradzież w Zawadzkiem. Ktoś zabrał hotel dla owadów z parku
Tak wygląda hotel dla owadów ukradziony z parku w Zawadzkiem
Autor: mat. gminy

Hotel dla owadów w parku miejskim w Zawadzkiem powieszono w dniu 2 czerwca. Znajdował się niedaleko budynku Urzędu Miejskiego w Zawadzkiem. 

Konstrukcja nie powisiała jednak długo. 10 czerwca zauważono kradzież hotelu dla owadów. Jak informują urzędnicy, jego wartość to 80 złotych.

"Prosimy o informacje mogące pomóc ustalić sprawcę kradzieży naszego wspólnego dobra" - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie Zawadzkiego.

Urzędnicy podkreślają, że sprawa została już zgłoszona na policję.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
zachmurzenie duże

Temperatura: 18°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LolekTreść komentarza: Po raz kolejny bohaterzy się wykazali. Medale im dać. Pewnie sami podpalają żeby głośno o nich było. Kotów na drzewie brak to teraz ścierniska się palą.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 23:14Źródło komentarza: Pożar w Szymiszowie. Paliło się ściernisko. Na miejscu 8 zastępów strażyAutor komentarza: DriverTreść komentarza: remont ma potrwać do LISTOPADA .. a czy kiedykolwiek przez strzelce moża było przejechać .. NORMALNIE?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: HrabiaTreść komentarza: Czy to znaczy że w Strzelcach będziesz można normalnie przejechać przez miasto ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 20:06Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: Bua ha ha. Kierowcy mają odetchnąć, ponieważ remont przeniesie się na drugą nitkę. Oj PISmaki.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 18:47Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: czy to znaczy że przejazd przez bramki w Sieroniowicach również będzie otwarty od 8 lipca ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 16:31Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: poważnie ? ..a ..to.. niespodziankaData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:18Źródło komentarza: Zator na autostradzie A4 pod Strzelcami Opolskimi. Rośnie korek w stronę Katowic
ReklamaStahlbau
Reklama