Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 16:51
Reklama

Gmina Izbicko ostrzega przed oszustami podającymi się za pracowników urzędu

Władze Izbicka ostrzegają mieszkańców przed oszustami, którzy podają się za pracowników urzędu gminy. Mają oni przeprowadzać rzekome kontrole m.in. w ramach programu Czyste Powietrze, zachęcają również do wymiany ogrzewania i montażu fotowoltaiki.
Gmina Izbicko ostrzega przed oszustami podającymi się za pracowników urzędu
Autor: Fot. Pixabay

Oszuści podają się za pracowników urzędu gminy w Izbicku

We wtorek, 14 czerwca, gmina Izbicko opublikowała komunikat ostrzegający mieszkańców przez oszustami. Ci podają się za pracowników urzędu gminy w Izbicku, którzy mają dokonywać kontroli np. w ramach programu Czyste Powietrze. Umawiają się również na spotkanie w sprawie wypełnienia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

- Do naszego urzędu docierają w ostatnich dniach informacje o działaniach nieznanych osób, które podszywają się pod naszych pracowników, oferując m.in. pomoc w zakresie wypełnienia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, a także informują mieszkańców o kontrolach w ramach programu Czyste Powietrze. Osoby te zachęcają także do wymiany źródeł ciepła i montażu fotowoltaiki oraz możliwości pozyskania na ten cel dotacji z gminy Izbicko - czytamy w komunikacie.

- Informujemy, że powyższe działania noszą znamiona oszustwa, a pracownicy urzędu gminy w Izbicku nie mają z tym nic wspólnego. Prosimy o zachowanie czujności i ostrożności - dodają pracownicy urzędu gminy.

Strzelecka policja nie odnotowała żadnych zgłoszeń w tej sprawie od mieszkańców, ale niepokojące jest to, że oszuści wydzwaniają również do mieszkańców innych miejscowości. We wtorek komunikat podobnej treści jak ten izbicki, wydał urząd miasta w Krapkowicach. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
zachmurzenie duże

Temperatura: 19°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LolekTreść komentarza: Po raz kolejny bohaterzy się wykazali. Medale im dać. Pewnie sami podpalają żeby głośno o nich było. Kotów na drzewie brak to teraz ścierniska się palą.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 23:14Źródło komentarza: Pożar w Szymiszowie. Paliło się ściernisko. Na miejscu 8 zastępów strażyAutor komentarza: DriverTreść komentarza: remont ma potrwać do LISTOPADA .. a czy kiedykolwiek przez strzelce moża było przejechać .. NORMALNIE?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: HrabiaTreść komentarza: Czy to znaczy że w Strzelcach będziesz można normalnie przejechać przez miasto ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 20:06Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: Bua ha ha. Kierowcy mają odetchnąć, ponieważ remont przeniesie się na drugą nitkę. Oj PISmaki.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 18:47Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: czy to znaczy że przejazd przez bramki w Sieroniowicach również będzie otwarty od 8 lipca ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 16:31Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: poważnie ? ..a ..to.. niespodziankaData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:18Źródło komentarza: Zator na autostradzie A4 pod Strzelcami Opolskimi. Rośnie korek w stronę Katowic
ReklamaStahlbau
Reklama