Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 06:05
Reklama

Nowy inwestor w strefie gospodarczej w Ujeździe. Będą nowe miejsca pracy

Firma Unitube to kolejny inwestor, który postawi halę produkcyjną na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd. Budowa zakładu ruszyć ma jeszcze w tym roku. Pracę znajdzie tutaj 50 osób.
Nowy inwestor w strefie gospodarczej w Ujeździe. Będą nowe miejsca pracy
Jeszcze w tym roku ruszy budowa hali produkcyjnej firmy Unitube
Autor: Gmina Ujazd

Unitube - nowy inwestor w strefie gospodarczej gminy Ujazd

Kolejny zakład powstanie na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd. Postawi go firma Unitube, która specjalizuje się w dystrybucji rur stalowych i profili zamkniętych, przeznaczonych do  budowy konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń przemysłowych. 

- Nowy inwestor postawi halę magazynową o powierzchni 12 tysięcy metrów kwadratowych, w której składowane będzie 8 tysięcy ton wyrobów stalowych. Magazyn będzie jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce, z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie magazynowania, serwisowania i cięcia rur oraz profili stalowych - mówi Hubert Ibrom, burmistrz Ujazdu. 

Firma Unitube planuje zatrudnić 50 osób. Budowa zakładu ruszyć ma jeszcze w tym roku. Zakończenie prac zaplanowano na 2023 rok. 

 - Bardzo się cieszę, że mimo trudnej sytuacji gospodarczej udaje nam się pozyskiwać kolejnych inwestorów - podkreśla burmistrz Ujazdu. 

Unitube to kolejny nowy inwestor w Strefie Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd. Po koniec kwietnia poinformowano, że swój zakład postawi tam Smurfit Kappa, producent tektury falistej i opakowań papierowych. Oprócz tego w sąsiedztwie autostrady A4 powstają też hale produkcyjne innych firm z branży motoryzacyjnej i budowlanej.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PL 10.06.2022 23:02
Miejsca pracy za 2300 netto może i będą , gorzej z PRACOWNIKAMI ..

Jacek 10.06.2022 15:28
Brawo, inni powinni brać przykład

ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama