Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 21:05
Reklama Kolagen

Rozbój w Strzelcach Opolskich. Opublikowano wizerunek podejrzanego

Do rozboju w Strzelcach Opolskich doszło przy ul. Stawowej. - Kryminalni ustalają między innymi tożsamość podejrzewanej osoby. W tym celu stworzyli portret pamięciowy - informuje Marta Białek, oficer prasowy komendy powiatowej policji w Strzelcach Opolskich.
Rozbój w Strzelcach Opolskich. Opublikowano wizerunek podejrzanego
Rozbój w Strzelcach Opolskich. Portret pamięciowy podejrzanego.
Autor: fot. policja

Rozbój w Strzelcach Opolskich. Policja opublikowała wizerunek podejrzanego

Rozbój w Strzelcach Opolskich miał miejsce w kwietniu 2022 roku. - Z posiadanych przez policjantów informacji wynika, że sprawcą tego przestępstwa ma być mężczyzna w wieku 30-35 lat, o szczupłej sylwetce, mający około 185 cm wzrostu, oraz włosy w kolorze jasnego blondu - opisuje Marta Białek.

Mundurowi apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego, aby skontaktowały się pod nr tel. 47 8632240, 47 8632250 lub numerem alarmowym 112.

- Każda informacja może okazać się istotna dla ustalenia sprawcy czynu objętego postępowaniem. Zapewniamy anonimowość - mówi Marta Białek.

To drugi przypadek w ostatnich tygodniach, kiedy policja w Strzelcach Opolskich publikuje wizerunek osoby podejrzanej o przestępstwo. Pod koniec maja w sieci udostępniono nagranie, na którym widać sprawcę rozboju na stacji paliw w gminie Leśnica.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak 1197
bezchmurnie

Temperatura: 10°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 1 km/h

Reklamakolagen
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: wszystkiego dobrego i zdrowiaData dodania komentarza: 26.09.2022, 15:10Źródło komentarza: Józef Izydorczyk, cukiernik ze Strzelec Opolskich, obchodzi 95. urodzinyAutor komentarza: KikaTreść komentarza: Tylko po co te strzelanie na koniec .Data dodania komentarza: 25.09.2022, 20:56Źródło komentarza: Powiatowe Święto Chleba 2022. Strzelczanie bawią się wspólnie w parkuAutor komentarza: SmokTreść komentarza: Dlaczego? Bo zamiast wysłania na remont ekip do roboty na trzy zmiany, w sobotę przy słonecznej pogodzie droga świeci pustką. Takie organizowanie robót powinno być karalne. W niedzielę pewnie też nie wolno, a w poniedziałek się zastanowią, co zrobić we wtorek. Zarząd Dróg kierowców ma w dooopie. Ciekawe, pani Teresa by powiedziała, gdyby wpuściła do mieszkania hydraulików do wymiany kokotka, a ci po rozkręceniu rur poszli do domu i zapewnili, że wrócą za 3 tygodnie i będzie to już termin ostateczny. Kuźwa, zła pogoda - w sobotę świeciło słońce, można było linie wymalować dwa razy i jeszcze trzy razy poprawić, debili sobie z ludzi robicie, darmozjady urzędnicze.Data dodania komentarza: 25.09.2022, 11:44Źródło komentarza: Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?Autor komentarza: Anty boomerzyTreść komentarza: XDD ty się pisać naucz odklejkoData dodania komentarza: 25.09.2022, 09:42Źródło komentarza: Powiatowe Święto Chleba 2022. Główną gwiazdą Cleo. Kiedy będziemy się bawić?Autor komentarza: Oberschlesier.Treść komentarza: " REPARACIE" z tymi problemami prosze zapytac Rosian.Moze wyplaca odszkodowanie "BIEDNEJ POLSCE" a moze lepiei Pisowi. Sto lat sa znowu na mapie Europy(setki lat znikneli z tej mapy).Musza uwazac bo z jednej strony Federacja Rosyjska a po drugiej stronie Republika Federalna Niemiec.Ze znowu znikna z karty Europy.Ile tych pieniedzy jeszcze chca?????Data dodania komentarza: 25.09.2022, 07:45Źródło komentarza: Reparacje wojenne od Niemiec, czyli polityczna gra o wyborców. Z obu stronAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: do 8888 ... po ip zaraz dojdziemy JAKI Z CIEBIE .. GIEROJ .. jeszcze .. chwilkę ...Data dodania komentarza: 24.09.2022, 21:41Źródło komentarza: Remont drogi Strzelce Opolskie - Rożniątów z kolejnym opóźnieniem. Dlaczego?
Reklamaautopromocja
Reklama