Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 17:51
Reklama

Policjanci na piknikach w Izbicku i Zawadzkiem. Na jeden przyjechali z psem

Mundurowi z powiatu strzeleckiego w ostatnich dniach odwiedzili dwa wydarzenia plenerowe - w Izbicku i Zawadzkiem. Prezentowali ich uczestnikom sprzęt wykorzystywany podczas ich pracy, a także uczyli, jak się zachować w przypadku spotkania obcego zwierzęcia.
Policjanci na piknikach w Izbicku i Zawadzkiem. Na jeden przyjechali z psem
Policjanci na piknikach w Izbicku i Zawadzkiem. Na jeden przyjechali z psem
Autor: fot. policja

Policjanci ze Strzelec Opolskich i z Zawadzkiego uczestniczyli w weekend w dwóch wydarzeniach. Pierwszym był piknik organizowany przez Publiczne Przedszkole nr 2 z Oddziałem Integracyjnymi w Zawadzkiem.

- Atrakcją imprezy był pokaz umiejętności policyjnego psa służbowego. Uczestnicy spotkania mieli okazje przekonać się, jak wygląda praca naszego czworonożnego kolegi, który na co dzień zajmuje się ujawnianiem środków odurzających - relacjonuje Marta Białek, oficer prasowy strzeleckiej policji.

Dodaje, że podczas spotkania policjanci przypominali również jak zachowywać się w przypadku spotkania z obcym zwierzęciem oraz jakich zachowań unikać podczas zabawy z psem.

- Z kolei w Izbicku podczas spotkania z lokalną społecznością mundurowi przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze. Mali uczestnicy spotkania zostali wyposażeni w elementy odblaskowe, które mają zwiększać ich widoczność podczas codziennych spacerów czy jazdy na rowerze. Policjanci rozmawiali również z zainteresowanymi o tym, jak przebiega dobór w policji, opowiadając przy tym jak wygląda ich codzienna służba - relacjonuje Marta Białek.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
zachmurzenie duże

Temperatura: 18°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LolekTreść komentarza: Po raz kolejny bohaterzy się wykazali. Medale im dać. Pewnie sami podpalają żeby głośno o nich było. Kotów na drzewie brak to teraz ścierniska się palą.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 23:14Źródło komentarza: Pożar w Szymiszowie. Paliło się ściernisko. Na miejscu 8 zastępów strażyAutor komentarza: DriverTreść komentarza: remont ma potrwać do LISTOPADA .. a czy kiedykolwiek przez strzelce moża było przejechać .. NORMALNIE?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: HrabiaTreść komentarza: Czy to znaczy że w Strzelcach będziesz można normalnie przejechać przez miasto ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 20:06Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: Bua ha ha. Kierowcy mają odetchnąć, ponieważ remont przeniesie się na drugą nitkę. Oj PISmaki.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 18:47Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: czy to znaczy że przejazd przez bramki w Sieroniowicach również będzie otwarty od 8 lipca ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 16:31Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: poważnie ? ..a ..to.. niespodziankaData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:18Źródło komentarza: Zator na autostradzie A4 pod Strzelcami Opolskimi. Rośnie korek w stronę Katowic
ReklamaStahlbau
Reklama