Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 06:42
Reklama

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Po pandemii impreza wróciła z przytupem!

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022 właśnie trwają. W sobotę, 4 czerwca, włodarze wraz z mieszkańcami przeszli barwnym korowodem spod ratusza do parku, żeby wspólnie się bawić. Przygotowano wiele atrakcji m.in. program dla dzieci, wystawę zabytkowych samochodów i koncerty. Przyjechały również foodtrucki ze smakołykami z całego świata.
Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Po pandemii impreza wróciła z przytupem!

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Impreza wróciła do Strzelec Opolskich

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022 to impreza, na którą czekali wszyscy mieszkańcy - nie tylko Strzelec Opolskich, ale i całego powiatu. Organizatorzy, czyli Strzelecki Ośrodek Kultury i urząd miasta, zadbali o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Za nami już kilka wydarzeń sportowych m.in. biegi i zawody pływackie. O godzinie 15.00 spod ratusza wyruszył barwny korowód, w którym udział wzięli m.in. włodarze miasta, zaproszeni goście, delegacje z placówek oświatowych, orkiestra strażacka i mażoretki z grupy Axis. 

Po przemówieniach zaproszonych gości, burmistrz Tadeusz Goc oficjalnie przekazał klucze miasta mieszkańcom i tym samym rozpoczął główną część Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Najmłodsi mogli bawić się z animatorką, długa kolejka ustawiła się również do malowania buziek. 

O godzinie 17.00 wystartowała eksplozja kolorów z DJ Benny S., o godzinie 19.00 wystąpi Young Multi, o 21.00 Natalia Szroeder, a o 22.30 rozpocznie się Klubowe brzmienie nocy z DJ JohnX.

Zobacz również: Program Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama