Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 22:09
Reklama

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Po pandemii impreza wróciła z przytupem!

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022 właśnie trwają. W sobotę, 4 czerwca, włodarze wraz z mieszkańcami przeszli barwnym korowodem spod ratusza do parku, żeby wspólnie się bawić. Przygotowano wiele atrakcji m.in. program dla dzieci, wystawę zabytkowych samochodów i koncerty. Przyjechały również foodtrucki ze smakołykami z całego świata.
Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Po pandemii impreza wróciła z przytupem!

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Impreza wróciła do Strzelec Opolskich

Dni Ziemi Strzeleckiej 2022 to impreza, na którą czekali wszyscy mieszkańcy - nie tylko Strzelec Opolskich, ale i całego powiatu. Organizatorzy, czyli Strzelecki Ośrodek Kultury i urząd miasta, zadbali o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Za nami już kilka wydarzeń sportowych m.in. biegi i zawody pływackie. O godzinie 15.00 spod ratusza wyruszył barwny korowód, w którym udział wzięli m.in. włodarze miasta, zaproszeni goście, delegacje z placówek oświatowych, orkiestra strażacka i mażoretki z grupy Axis. 

Po przemówieniach zaproszonych gości, burmistrz Tadeusz Goc oficjalnie przekazał klucze miasta mieszkańcom i tym samym rozpoczął główną część Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. Najmłodsi mogli bawić się z animatorką, długa kolejka ustawiła się również do malowania buziek. 

O godzinie 17.00 wystartowała eksplozja kolorów z DJ Benny S., o godzinie 19.00 wystąpi Young Multi, o 21.00 Natalia Szroeder, a o 22.30 rozpocznie się Klubowe brzmienie nocy z DJ JohnX.

Zobacz również: Program Dni Ziemi Strzeleckiej 2022. 

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaSkład Opału
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak 1197
ReklamaRe-gat
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 13°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1031 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
ReklamaHelios
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: pewnie nie ostatni,zapewne za niedługi czas będą rozkopywać żeby położyć jakieś kable.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 15:14Źródło komentarza: Dziury na tej ulicy w Zawadzkiem są gigantyczne. Wiemy, kiedy to się zmieniAutor komentarza: ZiśkaTreść komentarza: Sytuacja była znana już w kwietniu. Zapobiegliwi gospodarze sobie poradzili. Teraz to trochę za późno na szukanie wegla. Zarząd olał temat, a teraz zwala na sytuację... Pani Prezes jak zwykle popisała się kompetencją... za co się nie biorą to sp****olą. Ale tak... podwyższać opłaty szybko potrafią😂Data dodania komentarza: 06.10.2022, 14:23Źródło komentarza: Zaw-Kom w Zawadzkiem ma węgiel tylko do października. Jak spółka sobie poradzi?Autor komentarza: zawadczaninTreść komentarza: Co za pytanie jak sobie poradzi. Podniesie opłaty i kupi droższy węgiel. Tak ja zawsze robi, podnosi opłaty do maksimum ustawowego.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 13:34Źródło komentarza: Zaw-Kom w Zawadzkiem ma węgiel tylko do października. Jak spółka sobie poradzi?Autor komentarza: XyzTreść komentarza: I bardzo dobrze.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Pirat drogowy na strzeleckim odcinku A4. Kierowca ukarany 24 punktami karnymiAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Cieszmy się że (jeszcze) coś naprawiają.Data dodania komentarza: 06.10.2022, 08:28Źródło komentarza: Starostwo w Strzelcach Opolskich remontuje drogi, a kierowcy jeżdżą po dziurachAutor komentarza: Mieszkaniec ZawadzkiegoTreść komentarza: Bede swinia i napisze, dobrze ze kierowca skakanka go nie wpuscil. Moze kierowca peugota cos przemysliData dodania komentarza: 05.10.2022, 23:49Źródło komentarza: Zawadzkie. Jechał na "czołówkę" z policjantem. Omal nie doszło do tragedii
Reklamaautopromocja
ReklamaActum październik
ReklamaOpolskie Covid
Reklama