Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 06:56
Reklama

Tanie domy w powiecie strzeleckim. Własna nieruchomość już za 100 tys. złotych!

Ceny nieruchomości rosną w zastraszającym tempie. Postanowiliśmy sprawdzić, czy pomimo tego trendu da się w powiecie strzeleckim kupić tani dom. Okazuje się, że najtańszą nieruchomość można mieć już za 100 tys. zł. A mając do dyspozycji maksymalnie 299 tys. zł można znaleźć szereg ciekawych ofert. Oto najtańsze domy w powiecie strzeleckim.
Tanie domy w powiecie strzeleckim. Własna nieruchomość już za 100 tys. złotych!
Powiat strzelecki - tanie domy. Ile trzeba za nie zapłacić? Więcej w galerii pod tekstem.
Autor: otodom.pl

Powiat strzelecki - tanie domy. Co można kupić za 299 tys. zł

Ponad 850 - tyle ofert sprzedaży domów w woj. opolskim znajduje się w popularnym serwisie otodom.pl na początku czerwca. W samym powiecie strzeleckim jest 37 ofert sprzedaży domu. Za pośrednictwem wspomnianego serwisu postanowiliśmy sprawdzić, ile kosztują najtańsze z nich.

Kwotę graniczną ustaliliśmy na poziomie 299 tys. zł. Z jednej stronie nie jest to mało, z drugiej natomiast - w obliczu inflacji oraz rosnących bardzo szybko cen nieruchomości - to kwota niższa, niż koszt niejednego mieszkania, szczególnie w mieście.

Okazało się, że i przy takim pułapie cenowym mimo wszystko jest w czym wybierać. Nasze kryterium cenowe spełniło dziewięć ofert.

Powiat strzelecki - tanie domy. Najtańsza nieruchomość za 100 tys. zł

Co ciekawe, gama dostępnych nieruchomości jest szeroka. Na liście są domy do kapitalnego remontu. To coś w sam raz dla osób, które lubią samodzielnie aranżować wnętrza. Ale są też i domy, których stan oraz wyposażenie sprawiają, że można w nich zamieszkać właściwie od zaraz.

Na tym nie koniec. Okazuje się bowiem, że za 299 tys. zł w powiecie strzeleckim można kupić dom już w realizacji, wymagający dokończenia. Są też budynki gospodarcze posadowione na dużej i atrakcyjnej działce.

Najtańszy dom w powiecie strzeleckim można kupić już za 100 tys. zł.

Opisy poszczególnych nieruchomości oraz linki do ofert znajdują się w galerii.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!


Dom w Ujeździe
Dom w Ujeździe

Do sprzedaży dom w Ujeździe. Zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta. Budynek mieszkalny zamieszkały do 2020 roku, obecnie stoi pusty.

Dom w Ujeździe
Dom w Ujeździe

Powierzchnia: 155 m² Powierzchnia działki: 632 m² Stan wykończenia: do remontu Ogrzewanie: węglowe Rodzaj zabudowy: wolnostojący Rok budowy: 1890 Liczba pokoi: 5 Cena: 285 tys. zł Link do oferty: https://www.otodom.pl/pl/oferta/dom-z-ogrodem-ujazd-traugutta-23-ID49wDb

Dom w Izbicku
Dom w Izbicku

Budynek trzykondygnacyjny o szerokich możliwościach aranżacyjnych, zlokalizowany w miejscowości Izbicko. Parter: duża kuchnia z wysepką i jadalnią, pomieszczenie do wykończenia, łazienka, osobne wc, kotłownia, klatka schodowa I Piętro: klatka schodowa, 4 pokoje, łazienka z wc II Piętro: pokój, strych

Dom w Izbicku
Dom w Izbicku

Powierzchnia: 200 m² Powierzchnia działki: 270 m² Ogrzewanie: elektryczne Stan wykończenia: do wykończenia Rodzaj zabudowy: wolnostojący Liczba pokoi: 5 Cena: 229 000 zł Link do oferty: https://www.otodom.pl/pl/oferta/budynek-pod-inwestycje-w-izbicku-ID4gd60

Dom w Staniszczach Małych
Dom w Staniszczach Małych

Dom jednorodzinny w malowniczej miejscowości Staniszcze Małe w gminie Kolonowskie. Parter: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, wiatrołap oraz małe pomieszczenie gospodarcze. Nad całością domu jest strych w części zaadoptowany na powierzchnię mieszkalną.

Dom w Staniszczach Małych
Dom w Staniszczach Małych

Powierzchnia: 100 m² Powierzchnia działki: 550 m² Stan wykończenia: do zamieszkania Rodzaj zabudowy: wolnostojący Liczba pokoi: 4 Cena: 230 000 zł Link do oferty: https://www.otodom.pl/pl/oferta/dom-do-zamieszkania-o-pow-100m2-staniszcze-male-ID4eUDv

Dom w Izbicku
Dom w Izbicku

Dom znajduje się w centrum Izbicka, blisko trasy Opole - Strzelce Opolskie. Na działce są dwa budynki gospodarcze. Na parterze przedpokój, kuchnia, 3 pokoje, łazienka i toaleta. Na piętrze 4 pokoje, kuchnia i łazienka.

Dom w Izbicku
Dom w Izbicku

Powierzchnia: 162,82 m² Powierzchnia działki: 894 m² Rok budowy: 1920 Liczba pokoi: 7 Cena: 270 000 zł Link do oferty: https://www.otodom.pl/pl/oferta/dom-162-82-m-izbicko-ID4dtv6

Dom w Dolnej
Dom w Dolnej

Nieruchomość jest w stanie pozwalającym zaaranżować wnętrza według własnego gustu. Konstrukcja domu to budynek wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem. Do budynku dobudowana jest stodoła.

Dom w Dolnej
Dom w Dolnej

Powierzchnia: 140 m² Powierzchnia działki: 446 m² Rodzaj zabudowy: gospodarstwo Liczba pokoi: 4 Cena: 100 000 zł Link do oferty: https://www.otodom.pl/pl/oferta/dom-140-m-lesnica-ID3YGne

Dom w Zimnej Wódce
Dom w Zimnej Wódce

Nieruchomość położona na 21 arowej działce. Poddasze domu nadaje się do adaptacji na cele mieszkaniowe. Dom składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i wiatrołapu. Istnieje możliwość wyburzenia wszystkich pomieszczeń gospodarczych.

Dom w Zimnej Wódce
Dom w Zimnej Wódce

Powierzchnia: 110 m² Powierzchnia działki: 2100 m² Stan wykończenia: do remontu Liczba pokoi: 4 Cena: 250 000 zł Link do oferty: https://www.otodom.pl/pl/oferta/dom-110-m-ujazd-ID4frZn

Połowa domu w Dziewkowicach
Połowa domu w Dziewkowicach

Do sprzedaży pół udziału w domu jednorodzinnym. Parter składający się z dużej kuchni, salonu, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju, do zamieszkania od razu i stopniowego remontowania. I piętro to 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój, niezamieszkane, do całkowitego remontu, z możliwością zakupienia w innym trybie.

Połowa domu w Dziewkowicach
Połowa domu w Dziewkowicach

Powierzchnia: 120 m² Powierzchnia działki: 800 m² Rok budowy: 1975 Liczba pokoi: 2 Cena: 189 000 zł Link do oferty: https://www.otodom.pl/pl/oferta/okazja-dom-za-polowe-ceny-ID4gu55

Działka z budynkami w Krośnicy
Działka z budynkami w Krośnicy

Duża działka posiadająca trzy budynki gospodarcze. Np. budynek spełniający funkcję magazynu, letnia kuchnia, garaż, kurnik. Można je przekształcić według planu i zapotrzebowania., do kapitalnego remontu.

Działka z budynkami w Krośnicy
Działka z budynkami w Krośnicy

Powierzchnia: 50 m² Powierzchnia działki: 3120 m² Cena: 165 000 zł Link do oferty: https://www.otodom.pl/pl/oferta/krosnica-budynki-gospodarcze-na-31a-dzialce-ID4flmC

Dom w Jemielnicy
Dom w Jemielnicy

Dom do ukończenia. Budowa rozpoczęta w 2021 roku, wykonano ławy fundamentowe, izolację poziomą i pionową, ściany fundamentowe, ściany parteru oraz wieńce żelbetonowe ścian nośnych. Dom wg projektu posiada 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym z bezpośrednim wyjściem na taras oraz łazienkę z WC.

Dom w Jemielnicy
Dom w Jemielnicy

Powierzchnia: 74,2 m² Powierzchnia działki: 727 m² Rodzaj zabudowy: wolnostojący Ogrzewanie: kominkowe Rok budowy: 2022 Liczba pokoi: 3 Cena: 299 000 zł Link do oferty: https://www.otodom.pl/pl/oferta/okazja-dom-jednorodzinny-parterowy-w-budowie-ID4gSRT


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 21°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: edekTreść komentarza: Gauleiter Czarnek!! Profesor? w czym?Data dodania komentarza: 30.06.2022, 23:18Źródło komentarza: Przemysław Czarnek „opiekunem” PiS w regionie. Mniejszość niemiecka krytykujeAutor komentarza: EdwardTreść komentarza: Władze miasta wszystkiego się pozbywają. Na inne głupie pomysły znajdują się miliony, a na taki budynek twierdzą, że nie mają funduszy. Może sprzedajmy ratusz, tam również można prowadzić biznes. Mam nadzieję, że kolejne wybory wymiotą tych starych urzędników, a przyjdą nowi młodzi z pomysłami.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:34Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: PLTreść komentarza: ZŁODZIEJSTWO ... 6,5 ha + pałac za 5 mln ... remont malutkiego placyka żeromskiego ok 6 mln ... mamo ja wariat , kup mi komisariatData dodania komentarza: 30.06.2022, 11:14Źródło komentarza: Gmina sprzedaje pałac w Błotnicy Strzeleckiej. Mieszkańcy są przeciwniAutor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Motocyklisty bardzo proszę o pilny kontakt tel. 668 520 532Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:17Źródło komentarza: Wypadek na drodze krajowej nr 88. Zderzenie volkswagena z motocyklemAutor komentarza: SmokTreść komentarza: W tym wypadku ponoć dokumenty były gotowe, tylko terminu nie było.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:16Źródło komentarza: Odbiór dokumentów w strzeleckim starostwie. "Ile dni urlopu na to trzeba?!"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: "Nawierzchnia zachęca kierowców, a to się nie podoba mieszkańcom" - czy to czasem nie ci sami ludzie? Ludzie nie potrafią zrozumieć, że sami sobie robią kuku. Staje taki jeden przy płocie i grzmi, jak to "ci wariaci" jeżdżą, a potem wsiada do auta i robi to samo, bo on "tylko coś tam...".Data dodania komentarza: 30.06.2022, 08:14Źródło komentarza: Tablica mierząca prędkość w Staniszczach Wielkich. Będą jeździć wolniej?
ReklamaStahlbau
Reklama