Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 18:42
Reklama

Wypadek w Sieronowicach. Volkswagen dachował i stanął w polu. Kierowca pijany

Do wypadku na drodze krajowej nr 88 w Sieronowicach doszło w sobotę 28 maja około godz. 6. Volkswagen prowadzony przez 32-latka wypadł z jezdni, dachował i zatrzymał się w polu. Okazało się, że kierowca był pijany.
Wypadek w Sieronowicach. Volkswagen dachował i stanął w polu. Kierowca pijany
Wypadek w Sieronowicach. Samochód wypadł z drogi, dachował i stanął w polu
Autor: fot. st. str. Nikolas z Szpecht

Wypadek w Sieronowicach. Auto dachowało i zatrzymało się na polu

Jak wynika z ustaleń policji, do wypadku na DK 88 w Sieronowicach doszło podczas wykonywania przez 32-letniego kierowcę volkswagena manewru wyprzedzania.

- Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do pobliskiego rowu. Następnie pojazd kilkukrotnie dachował - informuje Marta Białek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich.

Oprócz 32-latka volkswagenem podróżowała 26-letnia kobieta.

- Ze względu na odniesione obrażenia obie osoby przewieziono je do szpitala - informuje Piotr Zdziechowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich.

Sprawdzono też trzeźwość kierowcy. Okazało się, że 32-latek był pijany. - Wynik badania wskazał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie - mówi Marta Białek.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"! Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHeimat
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 17°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LolekTreść komentarza: Po raz kolejny bohaterzy się wykazali. Medale im dać. Pewnie sami podpalają żeby głośno o nich było. Kotów na drzewie brak to teraz ścierniska się palą.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 23:14Źródło komentarza: Pożar w Szymiszowie. Paliło się ściernisko. Na miejscu 8 zastępów strażyAutor komentarza: DriverTreść komentarza: remont ma potrwać do LISTOPADA .. a czy kiedykolwiek przez strzelce moża było przejechać .. NORMALNIE?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: HrabiaTreść komentarza: Czy to znaczy że w Strzelcach będziesz można normalnie przejechać przez miasto ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 20:06Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: StrzelczaninTreść komentarza: Bua ha ha. Kierowcy mają odetchnąć, ponieważ remont przeniesie się na drugą nitkę. Oj PISmaki.Data dodania komentarza: 04.07.2022, 18:47Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: czy to znaczy że przejazd przez bramki w Sieroniowicach również będzie otwarty od 8 lipca ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 16:31Źródło komentarza: Kończą prace na autostradzie A4. Jest termin otwarcia węzła Strzelce OpolskieAutor komentarza: DriverTreść komentarza: poważnie ? ..a ..to.. niespodziankaData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:18Źródło komentarza: Zator na autostradzie A4 pod Strzelcami Opolskimi. Rośnie korek w stronę Katowic
ReklamaStahlbau
Reklama