Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 22:20
Reklama

Wypadek w centrum Strzelec Opolskich. Samochód potrącił kobietę!

Do wypadku doszło w piątek, 13 maja, w okolicach ratusza w Strzelcach Opolskich, około godziny 14.20. Samochód osobowy potrącił pieszą przechodzącą przez ul. Opolską. Na miejsce przyjechały patrol policji i pogotowie ratunkowe.
Wypadek w centrum Strzelec Opolskich. Samochód potrącił kobietę!
Wypadek w centrum Strzelec Opolskich. Samochód potrącił kobietę!

Wypadek w centrum Strzelec Opolskich. Potrącenie kobiety

W piątek, 13 maja, około godziny 14.20 doszło do wypadku w centrum Strzelec Opolskich. Na przejściu dla pieszych na drodze krajowej 94 w okolicach ratusza samochód osobowy potrącił kobietę. 

- Jak ustalili policjanci 80-letnia kobieta podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych została potrącona przez kierowcę volkswagena, którym kierował 87-letni mężczyzna - relacjonuje st. sierż. Marta Białek z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. 

Na miejscu niezwłocznie pojawiło się pogotowie ratunkowe, które udzieliło poszkodowanej pomocy i zabrało ją do szpitala. 

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Ruch odbywał się wahadłowo. Około 15.00 wznowiono ruch dwoma pasami.

To kolejny z serii wypadków na terenie powiatu strzeleckiego w piątek 13 maja.

Około godz. 7.00 w Rozmierzy doszło do śmiertelnego potrącenia 49-letniego rowerzysty.

Natomiast około godz. 7.30 na autostradzie A4 na wysokości Olszowej doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z lawetą. 

Z kolei około godz. 12.15 na trasie Dolna - Strzelce Opolskie samochód wypadł z drogi. Poszkodowany został 77-letni kierowca.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dawid 14.05.2022 18:22
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

Hrabia 14.05.2022 14:33
Dlaczego nie ma OBWODNICY ?

ReklamaHeimat
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SmokTreść komentarza: Czy wypada wygłaszać polityczne przemowy z ambony?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 21:34Źródło komentarza: Czy po cmentarzu wypada jeździć rowerem? "To nie droga eksterytorialna"Autor komentarza: SmokTreść komentarza: Nosz kurka co za cyrk, godny kaczystanu. Będą szukać "nowej lokalizacji", giganci intelektu, gdzie kto ma zaparkować swoje pudło jak do roboty przyjedzie, to wie od razu i bez żadnego szukania, teraz pewnie jeszcze komisję do tego powołają. Przetarg rozpiszcie, kuźwa majtki z dooopy zleciały i się nie zorientowali. Co tam nie było gościa, co dostał auto na stan, żeby go pilnował? No i ten komentarz SO: "mamy nadzieję, że auto będzie przetransportowane w bezpieczniejsze miejsce". Ja mam nadzieję, odpowiedzialny za to auto zapłaci za nie ze swojej kieszeni, a gdzie je zaparkuje, to mnie g... obchodzi.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 21:31Źródło komentarza: Przy kręgielni Oaza stoi wrak. Okazuje się, że to własność gminy Zawadzkie!Autor komentarza: JoTreść komentarza: A Jemielnica dalej głosuje na PiS...Data dodania komentarza: 09.08.2022, 08:30Źródło komentarza: Droższy odbiór śmieci w kolejnej gminie. Mieszkańcy mogą spodziewać się podwyżkiAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: jestem mieszkańcem gminy Zawadzkie i pierwsze słyszęo takiej ankiecieData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:38Źródło komentarza: Co z przyszłością gminy Zawadzkie? Wkrótce mija termin zgłaszania uwagAutor komentarza: SwojTreść komentarza: Wspolczuje ci.Data dodania komentarza: 07.08.2022, 11:04Źródło komentarza: Biedronka w Strzelcach Opolskich otwarta w niedziele? Są sprzeczne informacjeAutor komentarza: PLTreść komentarza: eee JAKIEGO PAŃSTWA ? tego z tektury czy tego teoretycznego ?Data dodania komentarza: 05.08.2022, 22:26Źródło komentarza: Biedronka w Strzelcach Opolskich otwarta w niedziele? Są sprzeczne informacje
Reklama