Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 16 maja 2022 18:05
Reklama

21-latka zrobiła grilla na balkonie. Policja: Było o krok od tragedii

21-letnia kobieta postanowiła rozpalić grilla na balkonie. Wszystko było w porządku do czasu, aż ogień wymknął jej się spod kontroli. - Było o krok od tragedii - wskazują policjanci.
21-latka zrobiła grilla na balkonie. Policja: Było o krok od tragedii
Grill na balkonie mógł skończyć się tragicznie
Autor: fot. pixabay.com

Grill na balkonie mógł skończyć się tragicznie

W ostatnich dniach mamy iście letnią aurę. To sprawia, że wiele osób wolny czas postanawia spędzić na grillowaniu. Zdarza się, że ktoś decyduje się usmażyć kiełbaski na balkonie. O tym, że nie jest to najlepszy pomysł, przekonała się ostatnio 21-letnia kobieta.

- W pewnym momencie ogień wyrwał się spod kontroli. Sąsiadka, która widziała zdarzenie, wezwała na miejsce straż pożarną. Młodej kobiecie udało się go ostatecznie ugasić przed przyjazdem strażaków na miejsce. Było jednak o włos od tragedii - wskazują policjanci.

Sytuacja miała miejsce w Zdzieszowicach. Trzeba jednak pamiętać, że przypadki grillowania na balkonach zdarzają się wszędzie. Także w blokach na terenie powiatu strzeleckiego.

- Pamiętajmy, że bezpieczne grillowanie zaczyna się od odpowiedniego doboru miejsca, w którym chcemy go zorganizować. Balkon czy taras, nie są odpowiednimi miejscami. Ta sytuacja pokazuje jak niebezpiecznym żywiołem może być ogień rozprzestrzeniony w nieodpowiednim miejscu. Sytuacja ta skończyła się szczęśliwie, ale niech będzie ona przestrogą dla innych - stwierdzają mundurowi.

Czytaj wszystkie najważniejsze informacje z powiatu strzeleckiego. Kup aktualne e-wydanie "Strzelca Opolskiego"!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaSkład Opału
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak
ReklamaRe-gat
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 2 km/h

Reklama
ReklamaHelios
ReklamaIntermarche
ReklamaProjekt -raeume
Reklama