Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 25 maja 2022 12:45
Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już niebawem. Sztab w Strzelcach Opolskich nadal poszukuje wolontariuszy

Już w niedzielę, 30 stycznia, odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już niebawem. Sztab w Strzelcach Opolskich nadal poszukuje wolontariuszy
Wolontariusze podczas ubiegłorocznego finału WOŚP
Autor: fot. Gmina Strzelce Opolskie

Tak jak przy każdym finale potrzebni są wolontariusze, a to już ostatni moment, żeby się zarejestrować. Jak to zrobić? Kliknij  TUTAJ i pamiętaj, że sztab Strzelce Opolskie ma numer 646. Na zgłoszenie masz czas do niedzieli, 9 stycznia. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaSkład Opału
ReklamaHeimat
ReklamaOptyk Ptak
ReklamaRe-gat
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 13°CMiasto: Strzelce Opolskie

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
ReklamaHelios
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MonikaNTreść komentarza: Rodzinę Pana Kierującego skuterem bardzo proszę o pilny kontakt e-mail: [email protected]Data dodania komentarza: 24.05.2022, 10:43Źródło komentarza: Autor komentarza: JanTreść komentarza: Jakie okoliczności wypadku? Napewno wysokie umiejętności pilota.Data dodania komentarza: 24.05.2022, 09:23Źródło komentarza: Autor komentarza: SajmonTreść komentarza: Radosna twórczość wycinania, co popadnie trwa. Część drzew rzeczywiście była spróchniała, ale widać też całkiem zdrowe pnie niektórych ściętych drzew. Drzewa ścięto, a teraz sobie dalej gniją, widocznie firma miała tylko ściąć. To samo w górnym parku, pełno pozbieranych kupek drewna, które sobie od dosyć dawna gnije.Data dodania komentarza: 23.05.2022, 16:46Źródło komentarza: Autor komentarza: JanTreść komentarza: Gdyby zostało wcześniej ścięte to by teraz nie zostało powalone.Bardzo dużo drzew jest nachylonych nad jezdnią które zagrażają bezpieczeństwu ale nic się z nimi nie robi.Trochę wiatru i później wielkie interwencje strażakówData dodania komentarza: 21.05.2022, 10:42Źródło komentarza: Autor komentarza: KukiTreść komentarza: Piotr Guzik.. to jakiś typ któremu nie podoba się to miasto i pokazuje najgorsze i bardzo stare zdjęcia. Co to ma na celu? Post z dupy o pierdołach, byle wyrobić normę w pisaniu.Data dodania komentarza: 20.05.2022, 17:28Źródło komentarza: Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Redaktor spadł z kosmosu i mocno w głowę się uderzył. Czy którekolwiek zdjęcie z przedstawionych jest aktualne??? Na jednym ze zdjęć jest moja koleżanka która mieszka za granicą przynajmniej 5-6 lat. Dlaczego oczerniasz nasze miasto. Jak chciałeś nam dupe obsmarować trzeba było taki artykuł zrobić kilka lat temu zanim zaszły znaczne zmiany w wyglądzie miasta. Jedyne co się zgadza i dalej jest to masa nierobów cyganów i banda meneli i pod Promilem. Artykuł w moim odczuciu sieje dezinformację dla potencjalnego odwiedzającego nasze miasto.Data dodania komentarza: 20.05.2022, 08:17Źródło komentarza:
ReklamaProjekt -raeume
Reklama