Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 kwietnia 2024 21:52

Worek bramek u młodzików podczas meczu Jedność Rozmierka - Błękitni Jaryszów

Spotkanie zaczęło się od bramki dla Jedności, gdy dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnie wykorzystał Patryk Glomb. Po sześciu minutach było już 2:0, a bramkę bezpośrednio z rogu boiska strzelił Mateusz Smykała. Gospodarze mieli kolejną okazję w 11. minucie. Dominik Szyszka dośrodkował z prawej strony pola karnego, głową uderzył Mateusz Smykała, ale piłka skozłowała przed bramką i minęła poprzeczkę.
Paweł Ploch (w czerwonej koszulce) w pojedynku z Janem Lasakiem

Kolejny raz bramkarz Błękitnych musiał wyciągać piłkę z siatki w 14. minucie, po tym jak strzał z dystansu oddał Maximilian Hasterok (3:0). Pierwsze poważne zagrożenie w polu karnym gospodarzy stworzył Piotr Cyris, jednak strzelał niecelnie. Paweł Ploch strzelił bramkę numer cztery dla Jedności, wykorzystując zamieszanie w szesnastce drużyny z Jaryszowa. Po 22. minutach było już 5:0, a kolejny raz Damiana Rudnera pokonał tym razem Mateusz Smykała. Niedługo później znów do siatki trafił ten sam zawodnik, ale był wtedy na spalonym. Kolejna akcja należała do przyjezdnych, najpierw szczęścia próbował Jan Lasak, potem dobijał Piotr Cyris, wynik w tym momencie pozostał jednak bez zmian. Jaryszów strzelił gola kilkadziesiąt sekund później, po wznowieniu gry z rogu boiska (5:1), a dokładniej Łukasz Gołąbek. Po pół godzinie gry goście strzelili bramkę po kontrataku, a na listę strzelców wpisał się Alan Konighaus (5:2).

Druga połowa także obfitowała w gole, strzelane do obydwu bramek. Na początku drugiej części gry gospodarze mogli podwyższyć wynik, ale po uderzeniu Mateusza Smykały piłka odbiła się od słupka. Trzy minuty później ta sztuka już się udała i było 6:2, a Błękitni strzelili bramkę samobójczą. Goście z Jaryszowa odbili sobie ten błąd, wbijając trzeciego gola, a jego strzelcem był Alan Konighaus. W 48. minucie znów Jedność wpakowała piłkę do siatki, gdy rzut rożny wykorzystał Paweł Ploch (7:3). Dokładnie taką samą bramkę zdobyli przeciwnicy kilkadziesiąt sekund później, a na listę strzelców wpisał się Piotr Cyris. W 58. minucie błąd popełnił bramkarz gospodarzy, który zamiast złapać piłkę, wybił ją wprost pod nogi jednego z piłkarzy Błękitnych, który skierował ją do siatki (7:5).

Jedność Rozmierka - Błękitni Jaryszów 7:5
Rozmierka: Wojciech Koj, Dominik Szyszka, Patryk Glomb, Mateusz Smykała, Bartosz Radziej, Maximilian Hasterok, Bartłomiej Zając, Bartosz Sordon, Patryk Zając, Patryk Pandel, Kacper Bok, Wojciech Pabisiak, Paweł Ploch, Samuel Wilczyński, Marcel Niedworok, Samuel Koj, Fabian Gonsior
Jaryszów: Damian Rudner, Piotr Cyris, Paweł Cyris, Patryk Urbańczyk, Aleks Sikorski, Łukasz Gołąbek, Alan Konighaus, Jan Lasak, Radosław Cyris, Jakub Osadnik, Dariusz Ignatzek